Пʼятниця, 26 квітня

26 квітня

Поповзом за медаллю: кенійський бігун продемонстрував небувалу спрагу до тріумфу, опубліковано відео

Кенійський бігун Майкл Кунюга посів друге місце в марафонському забігу, який пройшов в Ганновері.

За кілька метрів до фінішу спортсмена схопила судома і він впав на асфальт. Втім Кунюга не здався і поповзом подолав останні метри дистанції, не дозволивши випередити себе своєму співвітчизнику Дункана Кеша, який посів третє місце.

Варто відзначити, що Кунюга подолав дистанцію за 2 години 10 хвилин і 16 секунд, що стало його особистим рекордом в марафоні. За цей забіг кенієць отримав чотири тисячі євро в якості призових.

Переможцем забігу став бігун з Ефіопії Себока негуса Ерре, який показав час 2:09:44.

Раніше "Апостроф" повідомляв про те, що американський бігун вигравав марафони, ховаючись в туалетах.