Пʼятниця, 19 квітня

19 квітня

18 квітня

Помилки неминучі: Шевченко прокоментував поразку України в Лізі націй

Головний тренер збірної України Андрій Шевченко підвів підсумки матчу Ліги націй проти команди Словаччини (1:4).

За словами фахівця, тренерський штаб йшов на ризики, тому що ряд провідних гравців отримали травми.

"Ми хотіли сьогодні подивитися нових гравців, багато з них отримали шанс.

Думаю, в першому таймі команда десь була невпевненою, пропустили швидкий гол. Другий тайм почали дуже добре, думаю, команда вирівняла гру, створила достатню кількість моментів для того, щоб ми розраховували на кращий результат", - сказав він.

Коментуючи гру голкіпера збірної України Дениса Бойка, Шевченко зазначив, що футболістам властиво помилятися.

"Бувають помилки, ми підтримали його. І будемо підтримувати гравців, які помиляються.

Хто грає у футбол, знає, що помилки неминучі. Головне – ми повинні вчитися на цих помилках. Надалі повинні розуміти, що коли будуть важливі ігри, знати, як уникнути ці помилки", - сказав він.

Раніше "Апостроф" повідомляв, що одна з найсильніших збірних світу сенсаційно вилетіла з еліти Ліги націй.