Неділя, 28 квітня

28 квітня

27 квітня

"Барселона" з великими труднощами повернула собі лідерство в чемпіонаті Іспанії

"Барселона" обіграла "Реал Сосьєдад" з рахунком 1:0 у матчі 27-го туру чемпіонату Іспанії.

Перший тайм зустрічі пройшов без забитих м'ячів, хоча ближче до успіху були господарі. Однак два своїх моменти не реалізував їх капітан Ліонель Мессі.

Після перерви аргентинець мав ще кілька шансів, щоб засмутити басків, але забити йому вдалося лише з пенальті, який був призначений головним арбітром після перегляду відеоповтору. Суддя угледів гру рукою у гравця "Реала Сосьєдад" під час подачі у штрафний майданчик. Мессі 11-метровий удар реалізував без проблем. Цей гол так і залишився єдиним у зустрічі.

Перемога дозволила "Барселоні" набрати 58 очок і повернутися на 1-е місце в турнірній таблиці чемпіонату Іспанії. "Реал Сосьєдад", маючи в активі 43 очки і гру в запасі, знаходиться на 6-й позиції.

ЧЕМПІОНАТ ІСПАНІЇ

27-й тур

БАРСЕЛОНА - РЕАЛ СОСЬЄДАД - 1:0

Гол: Мессі, 81 (з пенальті).

Барселона: тер Штеген, Семеду, Піке, Лангле, Альба, Ракітич (Відаль, 74), Бускетс, де Йонг, Мессі, Брайтвейт (Фірпо, 88), Грізманн (Фаті, 85).

Реал Сосьєдад: Реміро, Горосабель, Льоренте (Субельдіа, 71), Ле Норманд, Монреаль, Гевара, Меріно, Едегор, Порту, Барренечеа (Ойарсабаль, 59), Ісак (Вілліан Жозе, 82).

Раніше "Апостроф" повідомляв, що "Реал" впевнено виграв супербитву у "Барселони" в чемпіонаті Іспанії.