Пʼятниця, 3 травня

3 травня

2 травня

Футбольні пристрасті: гравці збірної Росії стали героями забавних фотожаб

Футболісти збірної Росії Георгій Джикия і Маріо Фернандес стали героями фотожаб через епізоду з "обіймашками" в матчі зі Словаччиною (1:2) в 3-му турі відбіркового турніру чемпіонату світу 2022 року.

Під час подачі з кутового захисники збірної Росії Георгій Джикия і Маріо Фернандес чомусь тримали один одного замість того, щоб грати з суперниками. У підсумку абсолютно вільний Мілан Шкріньяр вибіг на м'яч і ударом головою забив гол.

В середині другого тайму Фернандес зрівняв рахунок, але через кілька хвилин переможний гол забив Роберт Мак.

Росія в результаті поразки втратила перше місце в групі Н і опустилася на другу позицію, маючи в активі шість очок. Словаччина з п'ятьма очками піднялася на третє місце.

Словаччина - Росія - 2:1 (1:0)

Голи: Шкріньяр (38), Мак (74) - Фернандес (71)

Раніше повідомлялося, що Бельгія знищила Білорусь у відборі ЧС-2022.