• НБУ:EUR 43.75
НБУ:USD  40.50

2 червня

Шевченко взяв перше очко у Серії А як тренер: відео

”Дженоа” під керівництвом українського тренера Андрія Шевченка зіграла внічию у гостьовому матчі 14-го туру чемпіонату Італії з “Удінезе”. Зустріч на стадіоні "Дачія Арена" завершилася з рахунком 0:0.

Справді, гольових моментів у поєдинку було зовсім не багато. Команда Шевченка трохи частіше володіла м'ячем, але гостріше в атаці себе проявили господарі.

Так, забивати міг форвард удінців Бето, але його потенційно небезпечний удар в останню 10-хвилинку гри було заблоковано. У компенсований до другого тайму час господарі все ж таки забили, але гол Ієномі Удогі було скасовано через офсайд.

Чемпіонат Італії, 14-й тур

"Удінезе" - "Дженоа" - 0:0

"Дженоа" набрала 10 очок і перше за Шевченка. Генуезці продовжують посідати 18-те місце у турнірній таблиці чемпіонату Італії. "Удінезе" (15 балів) – 14-й.

Раніше "Апостроф" повідомляв, що в дебютному матчі Шевченка "Дженоа" програла "Ромі".