Неділя, 5 травня

"Динамо" розгромило "Металіст" на фініші сезону: відео голів

11 травня в Харкові "Динамо" розгромило "Металіст" з рахунком 4:1 у заключному поєдинку чемпіонату Прем'єр-ліги-2015/16: хет-трик на свій рахунок записав польський легіонер киян Лукаш Теодорчик, 10-й гол у сезоні забив Олег Гусєв , а у харків'ян дебютним м'ячем у ворота суперника відзначився молодий Сергій Наполов.

Таким чином, "Динамо" фінішувало на 1-му місці з 70-ма очками в активі, "Металіст" залишився 10-м з 24-ю заліковими пунктами.

Зазначимо, що другий тайм поєдинку затримався на більш ніж чверть години через те, що ультрас на трибунах перестарались із фаєрами - суддя Анатолій Жабченко навіть увів команди до підтрибунного приміщення.

"Металіст" - "Динамо" - 1:4 (0:2)

Голи: Теодорчик, 7 (0:1). Теодорчик, 9 (0:2). Теодорчик, 67 (0:3). Наполов, 90+2 (1:3). Гусєв, 90+4 (1:4).

"Металіст": Погорілий, Соболь, Зубейко, Зотько, Рижук, Каплієнко (Наполов, 34), С.Барілко, Краєв, Харатін (Синиця, 90), Ралюченко, Прийомов.

"Динамо": Рудько, Макаренко, Хачеріді, Мякушко, Сидорчук (Гармаш, 74), Морозюк, Буяльський, Петрович, Яковенко (Гусєв, 85), Корзун, Теодорчик (Мораес, 74).

Суддя: Жабченко (Хмельницький).