НБУ:USD  39.40

Боруссія - ПСЖ - 1:0 німці роблять маленький крок у фінал ЛЧ

"Боруссія" та ПСЖ грають вдруге за сезон

Ніклас Фюллькруг Фюллькруг забив єдиний гол у Дортмунді Фото: uefa.com

Завершились перші півфінальні матчі Ліги чемпіонів. У другий ігровий день німецька "Боруссія" обіграла вдома французький ПСЖ.

"Апостроф" вів онлайн-трансляцію з Дортмунда. Матч закінчився із рахунком 1:0. Єдиний гол на 36-й хвилині забив Ніклас Фюллькруг.

Гра у відповідь відбудеться 7 травня в Парижі.

Таке нечасто буває у Лізі чемпіонів, але команди вже грали між собою цього сезону. "Боруссія" та ПСЖ потрапили в одну групу. Причому німці впевнено виграли групу, тоді як парижани в останній момент заскочили до плей-офф, обігравши в останньому турі "Боруссію", яка грала в Парижі резервним складом. А перший матч між командами закінчився з рахунком 1:1 у Дортмунді.

Дивіться: Баварія - Реал - 2:2 бойова нічия в першому півфіналі Ліги чемпіонів

А взагалі команди перетинаються вчетверте та вдруге у плей-офф ЛЧ. У сезоні 2019/20 ПСЖ пройшов німців в 1/8 фіналу (1:2, 2:0).

Нагадаємо, на шляху до півфіналу "Боруссія" пройшла нідерландський ПСВ (1:1, 2:0) та мадридський "Атлетіко" (1:2, 4:2). А ПСЖ спершу обіграв "Реал Сосьєдад" (2:1, 2:0), а потім і "Барселону" (2:3, 4:1).

ЛІГА ЧЕМПІОНІВ

1/2 фіналу. Перший матч

Дортмунд. "Сигнал Ідуна Парк"
Головний арбітр: Ентоні Тейлор (Англія)

БОРУССІЯ Дортмунд - ПСЖ - 1:0

1:0 Ніклас Фюллькруг, 35'

Боруссія: 1. Грегор Кобель - 22. Іан Маатсен, 4. Ніко Шлоттербек, 15. Матс Хуммельс, 26. Юліан Раєрсон - 20. Марсель Забітцер, 23. Емре Джан (с) - 10. Джейдон Санчо, 19. Юліан Брандт, 27. Карім Адеємі - 14. Ніклас Фюллькруг

ПСЖ: 99. Джанлуїджи Доннарумма - 25. Нуну Мендеш, 21. Лукас Ернандес, 5. Маркіньйос (с), 2. Ашраф Хакімі - 8. Фабіан Руїс, 17. Вітінья, 33. Воррен Заїр-Емері - 29. Бредлі Барколя, 7. Кіліан Мбаппе, 10. Усман Дембеле

________________________________________________________

23:59. статистика гри

23:59. отже, 7 і 8 травня у Парижі і Мадриді стануть відомі фіналісти Ліги чемпіонів

23:58. Кіліан Мбаппе і Ко у другому таймі грали краще, але свої моменти не реалізували. Однак і господарі теж мали чимало нагод

Мбаппе у Дортмунді не забивФото: uefa.com

90+5 хв. завершується гра в Дортмунді. "Боруссія" отримує мінімальну перевагу перед битвою в Парижі, яка відбудеться 7 травня в Парижі

90+1 хв. замість Фюллькруга вийшов Юссуфа Мукоко

90 хв. спроба фінального штурму від ПСЖ завершується неточним ударом Заїра-Емері головою

87 хв. ще дві заміни у господарів - замість Раєрсона і Брандта вийшли Маріус Вольф і Фелікс Нмеча

84 хв. але господарі провели атаку другим темпом. Навіс справа і Фюллькруг пробив головою - м'яч просвистів над поперечиною

84 хв. Санчо викотив суперпас на Брандта, але удар Юліана з лінії воротарського майданчика заблокував Бералдо

83 хв. ветеран Марко Ройс міняє Адеємі

82 хв. Вітінья з 18-ти метрів намагався поцілити у лівий кут - повз ворота

81 хв. який момент у ПСЖ! Хакімі прийняв м'яч у карному майданчику справа, дочекався підключення в атаку - і викотив ідеальний пас під удар Дембеле. А Усман з 11 метрів засадив по горобцях

74 хв. Флоттербек дуже грубо зіграв проти Мендеша, ледь не втоптавши ногу португальця в газон

73 хв. Дембеле розстрілював ворота з лінії воротарського майданчика і рятує Кобель "Боруссію"

Кобель рятує Дортмунд після удару ДембелеФото: uefa.com

65 хв. замість Барколя вийшов Рендел Коло-Муані

63 хв. Брандт зліва вирізав подачу на голову Фюллькругу, а той не зміг як слід пробити. І здалося, що форварда "Боруссії" штовхали у спину. Але свисток Тейлора мовчить

61 хв. Санчо справа увірвався у карний майданчик і виклав м'яч на Фюллькруга, але той з лінії воротарського майданчика пробив по горобцях

60 хв. Брандт опинився на ударній позиції, але з 1-ти метрів пробив дуже неточно

56 хв. Маркіньйос справа з глибини виконав ідеальну передачу на ривок Фабіана. Той відірвався від захисників, але головою пробив дуже неточно. Невдало підставив голову під м'яч

Фабіан Руїс марнує чудову нагоду для взяття ворітФото: uefa.com

54 хв. і знову Мбаппе б'є - цього разу у ближній кут - реагує Кобель

53 хв. Фабіан Руїс зірвав атаку суперника

51 хв. відверто щастить господарям. Двічі за атаку гості потрапили у стійку. Спершу удар Мбаппе зліва з 10-ти метрів - дальня стійка. Потім метрів з 16-ти також зліва Хакімі пробив у ближній кут - і також потрапив у стійку

50 хв. а от і небезпечна контратака дортмундців. Адеємі зліва виконав класну передачу на Санчо, але той послизнувся і втратив можливість для удару

50 хв. дортмундці сконцентрувалися на захисті

48 хв. перший удар в площину від гостей - Барколя пробив здалеку по центру - в руки Кобелю

47 хв. Дембеле виконав гостру подачу справа - боротьбу у повітрі виграли захисники

46 хв. у перерві Луїс Енріке і Едін Терзіч замін не робили

23:08. Ентоні Тейлор дає свисток про початок другого тайму

22:59. лідер атаки парижан Кіліан Мбаппе на голодному пайку

Кіліан Мбаппе поки воротам господарів не загрожувавФото: uefa.com

22:57. статистика першої половини гри. У гостей поки немає ударів у площину воріт "Боруссії"

45+5 хв. і на цьому лунає свисток на перерву

45+5 хв. Брандт зі штрафного зліва подав точно на голову Забітцеру - австрієць пробив і Доннарумма ловить м'яч

45+2 хв. сильний простріл справа Заїра-Емері у воротарський майданчик - Кобель, склавшись, відбив м'яч

44 хв. Доннарумма рятує ПСЖ після сильного удару Забітцера метрів з 10-ти

42 хв. Лукас Ернандес не може продовжити гру і його міняє Лукас Бералдо

35 хв. капітан гостей Маркіньйос забарився зі створенням офсайду. Ну і фантастичний пас Флоттербека

35 хв. Флоттербек зі своєї половини поля видав розкішний крос на Фюллькруга, той здорово прийняв м'яч, увійшов у карний майданчик і технічно пробив повз Доннарумму

Ніклас Фюллькруг технічно реалізував вихід сам на сам з ДоннаруммоюФото: uefa.com

35 хв. ГООООООООООООООООООООЛ - Фюллькруг

29 хв. сильний удар Брандта з 20-ти метрів - Маркіньйос підставив голову і ледь не отримав нокдаун

28 хв. Брандт виконує гостру подачу зі штрафного зліва - гості виносять м'яч з воротарського майданчика

22 хв. активніше в атаці заграли парижани. Але поки маємо неточний і заблокований удари Дембеле

19 хв. Маатсен грубо зіграв проти Заїра-Емері і Тейлор без вагань дістав з кишені "гірчичник"

13 хв. Доннарумма рятує ПСЖ після удару впритул від Брандта

11 хв. перший кутовий у гостей Фабіан подав - захисники винесли м'яч

5 хв. стартові хвилини проходять в атаках господарів, але до воріт Доннарумми м'яч не доходить

22:01. стартовий свисток Ентоні Тейлора і господарі починають з центру поля

21:58. а зараз на "Сигнал Ідуна Парк" лунає гімн Ліги чемпіонів

21:53. слухаємо гімн дортмундців - You'll never walk alone. Так, ви не здивувалися, крім "Ліверпуля" це також гімн вболівальників "Боруссії"

21:01. вітаємо з Дортмунда, де за годину почнеться матч Ліги чемпіонів між місцевою "Боруссією" і ПСЖ

Онлайн трансляція бою за звання абсолютного чемпіона світу з боксу у надважкій вазі ОЛЕКСАНДР УСИК - ТАЙСОН Ф'ЮРІ - прямий ефір