Субота, 27 квітня

27 квітня

26 квітня

Паралімпіада-2016: українці в Ріо досягли фантастичної позначки

Українські спортсмени на Паралімпійських іграх в Ріо-де-Жанейро перевершили фантастичну позначку в 100 завойованих медалей: за результатами 9 змагального дня на їхньому рахунку вже 106 нагород - 38 золотих, 33 срібних, 35 бронзових. Українці займають 3-е місце в неофіційному медальному заліку, поступаючись лише Китаю (217 - 94, 74, 49) і Великобританії (126 - 58, 33, 35).

16 вересня в Ріо "синьо-жовті" виграли 14 нагород - 3 золота, 6 срібних і 5 бронзових медалей.

У фіналі турніру з настільного тенісу українці Віктор Дідух, Михайло Попов і Максим Ніколенко здолали Швецію.

Також в ще одному ігровому виді - футболі 7 на 7 (спортсмени з ДЦП), українці в додатковий час виграли у Ірану 2: 1. Переможний м'яч на свій рахунок записав Артем Красильников - на 4-й хвилині овертайму. До цього в кінці першого тайму (матч триває 60 хвилин) відзначився Володимир Антонюк. Підопічним Сергія Овчаренка вдалося вже втретє стати чемпіонами Паралімпіади. До цього золото вони брали в Афінах і Пекіні, а в Сіднеї і Лондоні були срібними призерами. Таким чином, українці по золотих медалях зрівнялися з Нідерландами, які перемагали з моменту введення футболу в програму Паралімпійських ігор в 1984-му.

Ще одне українське золото 16 вересня завоювала плавчиха Анна Стеценко, яка виграла 100-метрівку вільним стилем в категорії S-13. Для неї це друга нагорода найвищого ґатунку в Ріо. Також доповнили урожай медалей, зібраних раніше плавці Дмитро Виноградець, Максим Веракса, Євген Богодайко, Марина Піддубна.

Нагадаємо, що Паралімпійські ігри 2016 завершаться 18 вересня.

Як повідомляв "Апостроф", чемпіон Паралімпіади Андрій Демчук відзначився зворушливим жестом на адресу бійців АТО: перемогший у фехтуванні на візках спортсмен заявив, що присвячує свою перемогу всім тим, хто стоїть на захисті незалежності України.