Субота, 4 травня

Реал - Барселона - 3:2 матч-трилер у Ель-Класіко

Королівський клуб без п'яти хвилин чемпіон

Реал - Барселона У першому колі Джуд Беллінгем приніс Реалу три очки Фото: Facebook / Real Madrid

У топ-матчі 32-го туру чемпіонату Іспанії мадридський "Реал" здобув вольову перемогу над "Барселоною", двічі програючи по ходу гри.

"Апостроф" вів онлайн трансляцію із "Сантьяго Бернабеу". Гра завершилась з рахунком 3:2.

У турнірній таблиці "Реал" випереджає "Барселону" на 11 очок. Тож Королівський клуб без п'яти хвилин чемпіон.

А от на "Барселону" чекає битва за друге місце з "Жироною", яка розгромила "Кадіс" (4:1, третій гол забив Артем Довбик) і скоротила відставання від каталонців до двох очок.

Нагадаємо, у першому колі "Реал" обіграв "Барсу" завдяки дублю Джуда Беллінгема.

Посеред тижня команди зіграли матчі у Лізі чемпіонів. ”Реал” по пенальті пройшов “Манчестер Сіті” , а “Барселона” не змогла відстояти виїзну перемогу. Вдома каталонці зазнали розгромної поразки від ПСЖ.

3:2 Джуд Белліггем, 90+1'

Реал: 13. Андрій Лунін - 12. Едуарду Камавінга, 18. Орельєн Чуамені, 22. Антоніо Рюдігер, 17. Лукас Васкес - 10. Лука Модріч, 8. Тоні Кроос, 15. Федеріко Вальверде - 7. Вінісіус Жуніор, 5. Джуд Беллінгем, 11. Родріго

Барселона: 1. Марк-Андре тер Штеген - 2. Жоау Канселу, 33. Пау Кубарсі, 4. Рональд Араухо, 23. Жюль Кунде - 22. Ілкай Гюндоган, 15. Андреас Крістенсен, 21. Френкі де Йонг - 11. Рафінья, 9. Роберт Левандовськи, 27. Ламін Ямаль

________________________________________________________

00:11. Королівському клубу залишилося набрати 7 очок, це за умови, якщо "Барселона" виграє шість матчів. Але у каталонців буде скоріше битва за друге місце з "Жироною", яка наблизилась до "Барси" на відстань двох очок. І через тур команди зустрінуться в Жироні

00:04. "Реал" вже можна починати вітати з золотими медалями. До кінця сезону шість турів, але 11 очок - це надто велика перевага

90+5 хв. фінальний свисток!!! Реал здобуває вольову перемогу у божевільному Ель-Класіко

90+5 хв. і ще один небезпечний навіс і Лунін намертво ловить м'яч

90+4 хв. кутовий у "Барси". Навіть тер Штеген прибіг у карний майданчик. Подача - Лунін кулаком вибиває м'яч, а далі Ферміну не дають пробити

90+1 хв. Браїм з центру поля протягнув м'яч майже до карного майданчика і віддав направо на Васкеса, а Лукас прострілив у воротарський майданчик. Хоселу м'яч дотепно пропустив, а король Джуд на дальній стійці бездоганним ударом відправляє м'яч у сітку

90+1 хв. ГООООООООООООООООООООООООООООЛ - Джуууууууууууууууд Беллінгем

90 хв. Кубарсі тактичним фолом зірвав швидку атаку "Реалу"

88 хв. Модріч класно подав зі штрафного, але троє гравців "Реалу", які вискочили на м'яч, завадили один одному виконати прицільний удар

87 хв. Фермін збив Браїма - хороший штрафний для "Реалу"

84 хв. каталонці вирішили стандарт розіграти, а краще б били

83 хв. Модрічу жовта за фол проти Фелікса. Ще й штрафний небезпечний для гостей

82 хв. йде з поля Вінісіус. Замість нього з'являється Хоселу

78 хв. у Луніна вийшов фактично гольовий пас на Вінісіуса, але бразилець програв дуель тер Штегену. Пробив у ближній кут - і німецький воротар відбив м'яч. А міг Віні котити м'яч на порожні ворота на Васкеса

76 хв. Чуамені б'є метрів з 35-ти - ловить тер Штеген

75 хв. за неспортивну поведінку по жовтій отримують Кунде і Вінісіус

74 хв. замість Родріго вийшов Едер Мілітао

73 хв. Вінісіус зліва прострілює на дальню стійку, а Лукас Васкес метрів з семи ударом зльоту розстрілює тер Штегена. Де був Канселу? Пиво пив?

73 хв. ГООООООООООООООООООООООООООООЛ - Лукас Васкес

71 хв. Карло Анчелотті реагує подвійною заміною. Фран Гарсія і Браїм Діас міняють Камавінгу і Крооса

69 хв. Ямаль б'є здалеку - Лунін відбиває складний удар, але ніхто з захисників не заважає Ферміну добити м'яч у сітку

69 хв. ГООООООООООООООООООООООООООООЛ - Фермін

67 хв. Ферран Торрес тікає сам на сам, але Лунін скорочує кут удару і восьмий номер "Барси" б'є повз ворота

65 хв. спроба дальнього удару від Модріча - блокують

65 хв. а от Карло Анчелотті з замінами гне поспішає

64 хв. ще дві заміни від Хаві. Заміть Левандовського і Рафіньї вийшли Ферран Торрес і Жоау Фелікс

63 хв. у Ферміна при ударі з лінії карного майданчика м'яч зрізався з ноги

62 хв. Лунін вчасно вибіг з воріт, завадивши Левандовського завдати прицільнний удар

60 хв. затяжна атака "Реалу" завершується фолом проти Левандовського. Поляк повернувся допомогти захисникам - і от заробив на собі фол

58 хв. Фермін не без допомоги захисників падає у карному майданчику, але Сото Граде характерним жестом руки проказує "продовжуємо гру"

55 хв. контра "Реалу". Вінісіус втік від двох захисників, увірвався в карний майданчик і пробив - вище

53 хв. Вінісіус зліва ефектно увірвався у карний майданчик, але програв мікродуель Кунде, після чого сфолив проти француза

50 хв. Беллінгем сильно пробив метрів з 20-ти з лівої - тер Штеген спокійно бере цей удар

49 хв. спокійний початок другого тайму, каталонці намагаються високо пресингувати

46 хв. Ямаль зміщується справа і б'є - Лунін без проблем ловить м'яч

23:13. Сото Градо дає свисток про початок другого тайму

23:12. Хаві у перерві робить другу заміну. Замість Андреаса Крістенсена з'явиться Фермін Лопес

23:11. повертаємося на "Сантьяго Бернабеу", де за кілька хвилин почнеться другий тайм

22:59. статистика першого тайму

45+8 хв. перший тайм завершується. Відпочинемо 15 хвилин

45+7 хв. Педрі з'являється замість трамвованого де Йонга

45+6 хв. де Йонга виносять з поля на ношах. Трибуни проводжають Френкі оплесками

45+5 хв. де Йонг намагався самотужки покинути поле, але не може. Нідерландець не може стримати сліз. Бо якщо важка травма, то є ризик пропустити Євро-2024

45+4 хв. де Йонг на газоні після жорсткого стику з Вальверде. Лікарі чаклують над нідерландцем

45+2 хв. Крістенсен помиляється у простій ситуації і дарує м'яч Вінісіусу. Той вискочив сам на сам, але не став бити, а відкотив лівіше на Родріго, а того вже встиг накрити всюдисущий Крістенсен і вибив м'яча у підкаті. Ех, Віні, Віні, такі моменти треба лускати як горішки

45+1 хв. Гюндоган намагався поцілити у ближню ліву дев'ятку - але м'яч просвистів над поперечиною. Чи дістав би Лунін, якби м'яч летів у ворота - хто зна

45 хв. Модріч збиває Рафінью - і небезпечний стандарт для гостей. До воріт 23 метри

44 хв. багатоходівочка господарів, яку ударом з 18-ти метрів завершує Модріч - удар у праву шістку, але тер Штеген спокійно ловить м'яч

42 хв. Модріч з 11-ти метрів б'є під пресингом де Йонга - по центру і в руки тер Штегену

39 хв. черговий дуже небезпечний кутовий у "Барси" - гостра подача в центр воротарського майданчика. Але ніхто з каталонців на м'яч не пішов, поки його не вибив Рюдігер

38 хв. Кансело зліва виконав класну подачу на Левандовського, але Лунін блискуче читає епізод

37 хв. "Реал" високо пресингує і багато м'ячів відбирає. Але з контргрою у Королівського клубу якось не клеїться

35 хв. Рафінья б'є у ближній верхній кут - але м'яч летить вище. Та й Лунін контролював удар

34 хв. Камавінга валить Ямаля на вході в карний майданчик справа. Небезпечний стандарт у гостей і жовта французу

33 хв. повтори чітко показали, що француз зіграв чисто у м'яч

32 хв. і знову VAR. Ямаль падає у карному майданчику після контакту з Камавінгою

30 хв. у Прімері немає Goal Line Technology, а перегляд VAR так і не дав чіткої відповіді, перетнув м'яч лінію воріт чи ні. Зрештою взяття воріт не зафіксовано

29 хв. дивимося кіно на VAR

28 хв. після подачі кутового справа м'яч від когось з каталонців летів у ворота, і Лунін його відбив чи то з лінії воріт, чи то вже а лінією

25 хв. після подачі з кутового Араухо виграв боротьбу у повітрі і пробив - м'яч просвистів над поперечиною

18 хв. Віні б'є у правий кут - тер Штеген хоч і вгадав, та не зміг відбити сильний удар

18 хв. ГООООООООООООООООООООООООООООЛ - Вінісіус

18 хв. Вінісіус проти тер Штегена

17 хв. Васкес на правому фланзі пройшов Канселу, а вже в карному майданчику його як косою скосив Кубарсі - пенальті

15 хв. знову гостра подача з корнера - цього разу на ближню стійку - і захисники виносять м'яч. Де ж вони були, коли "Барса" гол забивала

14 хв. Ямаль вирішив пробити з гострого кута справа - Лунін ногою відбиває удар. Буде кутовий

13 хв. Кроос замість удару подає на Вінісіуса. Той б'є головою - вище

12 хв. Кансело збиває Васкеса в метрі від карного майданчика. Трохи правіше від центру

11 хв. непогану атаку господарі провели правим флангом. Васкес гостро прострілював на Беллінгема, та Крістенсен читає і випереджає англійця

8 хв. Чуамені з глибини віддав класний пас на Модріча, а той головою ідеально скинув на Вінісіуса. Бразилець з 10-ти метрів шарахнув вище воріт

5 хв. висока подача з кутового справа на дальню стійку, Лунін не дістає до м'яча і Крістенсен головою забиває у порожні ворота

5 хв. ГООООООООООООООООООООООООООООЛ - Крістенсен

22:04. починаємо - гості розіграли м'яч у центрі поля

22:03. хвилига мовчання в пам'ять про колишнього гравця "Реалу" Луїса Хіля Торреса

22:01. обмін привітань і все готово до початку гри

21:58. Hala Madrid, HALA MADRID - і під ці потужні акорди команди виходять на "Сантьяго Бернабеу"

21:54. на трибунах святкова атмосфера. Чекаємо на Hala Madrid

21:53. на "Сантьяго Бернабеу" сьогодні аншлаг

21:30. і стартова 11-ка від Хаві

21:28. стартовий склад господарів. Андрій Лунін у воротах

13:36. вітаємо з Мадриду, де сьогодні відбудеться чергове Ель-Класико

Баварія та Реал влаштували гольову феєрію у першому півфінальному матчі Ліги чемпіонів