Субота, 4 травня

Манчестер Сіті - Челсі - 1:0 Мудрик і Ко програли битву за єврокубки

"Манчестер Сіті" вийшов у фінал Кубка Англії

Манчестер Сіті - Челсі 19:15 Манчестер Сіті - Челсі Фото: premierleague.com

Чинний володар Кубка Англії "Манчестер Сіті" обіграв лондонський "Челсі" і знову зіграє у фіналі.

"Апостроф" вів онлайн трансляцію з "Вемблі".

У першому таймі "Челсі" мала кілька забійних моментів. Але Ніколя Джексон програв кілька дуелей Ортезі. Після перерви Джексон знову мав супершанси. Але француз так і не забив.

А ось "Сіті" свого шансу дочекався. Петрович, перериваючи прострільну передачу де Брюйне, вибив м'яч на Бернарду Сілву. А той забив у порожні ворота.

"Манчестер Сіті" у час, що залишився, впевнено довів матч до перемоги.

Суперник городян визначиться у матчі "Ковентрі Сіті" - "Манчестер Юнайтед".

Нагадаємо, "городяни" у середу вилетіли з Ліги чемпіонів, програвши по пенальті мадридському "Реалу". А "сині" у чемпіонаті зависли у середині турнірної таблиці, тому Кубок Англії для них був єдиною можливістю зіграти в єврокубках наступного сезону. Але й цим шансом "сині" не скористалися.

КУБОК АНГЛІЇ. 1/2 фіналу

Лондон. "Вемблі"

МАНЧЕСТЕР СІТІ - ЧЕЛСІ - 1:0

1:0 Бернарду Сілва, 84'

МС: 18. Штефан Ортега - 6. Натан Аке, 25. Мануель Аканджи, 2. Кайл Вокер - 16. Родрі, 5. Джон Стоунз - 10. Джек Гріліш, 17. Кевін де Брюйне, 20. Бернарду Сілва, 47. Філ Фоден - 19. Хуліан Альварес

Челсі: 28. Джордже Петрович - 3. Марк Кукурелья, 14. Тревор Чалоба, 6. Тьяго Сілва, 27. Мало Гюсто - 25. Мойзес Кайседо, 8. Енцо Фернандес - 11. Ноні Мадуеке, 23. Конор Галлахер, 20. Коул Палмер - 15. Ніколя Джексон

_______________________________________________________

21:16. у фіналі команда Пепа Гвардіоли зіграє проти переможця матчу "Ковентрі Сіті" - "Манчестер Юнайтед"

21:14. "Челсі" сьогодні не реалізував низку моментів, а от у "Сіті" вкінці пройшла результативна атака

90+9 хв. фінальний свисток Майкла Олівера - МАНЧЕСТЕР СІТІ У ФІНАЛІ КУБКА АНГЛІЇ

90+8 хв. Мудрик сам штрафний заробив і сам подав - надто сильно

90+3 хв. не можуть лондонці зачепитися за м'яч. Вже три хвилини "городяни" контролюють гру

90 хв. ще 8 хвилин є у лондонців, щоби перевести гру в овертайми

89 хв. "Челсі" свої моменти не реалізував, а от "Сіті" забиває, причому у робочій атаці

88 хв. і подвійна заміна у "синіх": Бен Чілвелл і Рахім Стерлінг міняють Кукурелью і Енцо

88 хв. замість Альвареса вийшов Оскар Бобб

87 хв. жорсткий стик між дже Брюйне і Енцо - жовта обом

84 хв. де Брюйне зліва прострілює - Петрович відбиває, але чітко на ногу Бернардо Сілві і той забиває у порожні ворота

84 хв. ГОООООООООООООООООООООООООЛ - Бернарду Сілва

82 хв. потужна атака манчестерців завершилась неточним ударом Альвареса

79 хв. перші заміни від Почеттіно: Михайло Мудрик вийшов замість Мадуеке, а замість Гюсто виходить Аксель Дісасі

72 хв. Гюстон на газоні. Лікарі чаклують над правим захисником "синіх"

69 хв. метрів з 10-ти Кайседо б'є у ближній кут - відбиває Петрович

68 хв. Палмер з центру поля віддав класну передачу на Кайседо. Мойзес міг віддавати поперек воріт на Джексона, але вирішив пробити - повз ворота

66 хв. друга заміна від Пепа: Жеремі Доку міняє Гріліша

61 хв. і ще один суперечливий епізод. Джексон падає у карному майданчику після поштовху Вокера. Шо ж це, як не пенальті. Але Майкл Олівер не фіксує відвертого порушення правил

58 хв. Альваресу жовта за блокування

57 хв. на повторах чітко видно, що Гріліш грає рукою, ну але Олівер з помічниками вирішили інакше. Шкандаль

56 хв. дивляться на VAR - і пенальті не ставлять, і кутовий не дають. Дивно

55 хв. Палмер зі штрафного замість подачі пробив - м'яч зачепив руку Гріліша і полетів на кутовий

53 хв. Гріліш відкотив під удар Фодена - той стріляє в дотик з 15-ти метрів з-під захисника - Петрович відбиває, а добити нікому

49 хв. Джексон виходить сам на сам і б'є в дальній - Ортега рятує. Атака "синіх" другим темпом. Палмер справа подає ідеально на Джексона, той б'є головою і знову "городян" врятував Ортега

47 хв. Ортега, вибиваючи м'яч перед трьома гравцями "Челсі", віддав точнісінько на Мадуеке. Той змістився до воріт і пробив з 20-ти метрів - вище

46 хв. у Почеттіно замін поки немає

46 хв. Гвардіола зробив одну заміну у перерві. Замість Стоунза з'явився Рубен Діаш

20:19. повертаютсься команди на поле і за мить почнеться другий тайм

20:05. статистика першого тайму. Показово, що у "городян" немає ударів у площину воріт "синіх"

45+3 хв. у позиційній атаці лондонців завершується перший тайм

45 хв. манчестерці вирішили розіграти. Де Брюйне подав, Родрі скидав на Альвареса, але захисники вибивають м'яч

45 хв. Кайседо завалив Гріліша і небезпечний стандарт для "городян"

42 хв. "Челсі" гостріше атакує, але багато браку в ендшпілі атак. "Сіті" плавно розгойдує, але теж без фантазії біля воріт Петровича

35 хв. і ще одна чудова атака "синіх", але знову брак у завершальній фазі. Гюсто віддав слабенький пас на Палмера і захисник перехоплює

30 хв. "Сіті" відповідає моментом де Брюйне. Кевін бив з кількох метрів, але захисник заблокував м'яч

29 хв. Джексон марнує божевільний момент. Вийшов сам на сам з Ортегою, але забарився з ударом, вирішив обігрувати воротаря, а потім віддав дуже невдалий пас на Палмера

27 хв. Гріліш зліва класно закинув м'яч на дальню стійку - Бернарду Сілва пробив зльоту у дотик - Петрович бере удар

26 хв. Почеттіно відправив Мудрика і ще двох гравців розминатися. Можливо українець вийде на поле після перерви

25 хв. команди грають без центру - атака на атаку, але дуже багато браку. Особливо серед гравців "Сіті"

22 хв. Гріліш зліва змістився в центр, але замість удару вирішив віддавати на де Брюйне і цей пас був зайвим

18 хв. Джексон зліва проскочив двох захисників. а от прострільну передачу виконав в нікуди. Енцо і Палмер були далеко від м'яча

14 хв. де Брюйне віддав пас-цукерочку на Фодена, який винирнув з-за спин чотирьох захисників. Але Петрович вчасно вискочив з воріт, і хоч Фоден прокинув м'яч повз голкіпера, та кут був нульовий і бити по воротах було марно. Фоден прострілив, але на суперника

10 хв. а тепер кутовий у "Сіті". Альварес обігрався з де Брюйне і подав на дальню стійку. Родрі головою скидав в центр воротарського, але м'яч ловить Петрович

9 хв. перший кутовий у "синіх" - манчестерці відбилися

7 хв. Палмер віддав на Джексона, а той увірвався в карний майданчик і пробив - Ортега бере удар

6 хв. Джексон міг тікати на ворота, але двох захисників гуртом відібрали м'яч

4 хв. Тьяго Сілва помиляється біля своїх воріт, але Фоден не зміг сходу пробити, а далі той же Сілва накрив суперника в момент передачі

2 хв. агресивно починають лондонці. Кукурелья мчить лівим флангом і подає - занадто сильно

19:16. номінальні гості починають з центру поля

19:13. команди виходять на "Вемблі". Трибуни переповнені

19:08. а Пеп Гвардіола залишив Ерлінга Холанда поза заявкою. Норвежець отримав травму у грі з "Реалом"

19:03. Маурісіо Почеттіно знову залишив у запасі Михайла Мудрика

17:32. вітаємо з Лондону. де на стадіоні "Вемблі" о 19:15 розпочнеться битва між "Манчестер Сіті" та "Челсі" у півфіналі Кубка Англії

Баварія та Реал влаштували гольову феєрію у першому півфінальному матчі Ліги чемпіонів