Вівторок, 7 травня
  • НБУ:USD 39.20
НБУ:USD  39.20

6 травня

Нападник збірної України провів ще один успішний матч в Іспанії: опубліковано відео

Нападник збірної України Артем Кравець допоміг "Гранаді" здобути перемогу в матчі чемпіонату Іспанії проти "Севільї". Українець відзначився гольовою передачею.

Кравець вийшов на поле з перших хвилин, а на 56-й хвилині гри взяв участь у гольовій комбінації своєї команди. Після подачі кутового український форвард зробив скидку головою на Ломбана, якому залишалося тільки переправити м'яч в порожні ворота.

На 86-й хвилині Кравець був замінений, а матч в підсумку завершився перемогою "Гранади" з рахунком 2:1.

На рахунку Кравця, який виступає в "Гранаді" на правах оренди, тепер три голи і дві гольові передачі в дванадцяти матчах чемпіонату Іспанії.

Раніше "Апостроф" повідомляв про те, що Кравець забив гол у матчі проти "Сельти".