Субота, 4 травня

4 травня

Українка Левченко виграла "бронзу" чемпіонату Європи з легкої атлетики

Українка Юлія Левченко виграла бронзову медаль у змаганнях зі стрибків у висоту на зимовому чемпіонаті Європи з легкої атлетики, який проходить у Белграді.

У фіналі Левченко встановила особистий рекорд, взявши висоту 1 метр 94 сантиметри. Олімпійська чемпіонка Рут Бейтія з Іспанії завершила виступи з тим же результатом, що і українка, але використала менше спроб, а тому взяла "срібло". Золоту медаль виграла литовська спортсменка Аірін Пальсіте. Її результат - 2,01.

Ще одна українка Оксана Окунєва в фіналі взяла висоту 1 метр 92 сантиметри і зайняла четверте місце.

Відзначимо, що для 19-річної Левченко ця медаль стала першою в кар'єрі на дорослих офіційних змаганнях у складі збірної України.

Раніше "Апостроф" повідомляв про те, що українські легкоатлетки взяли "золото" на турнірі в Мадриді.