Священники жаліються, що кожного року священники відповідають на одні й ті ж питання. Категорично не можна користуватися термоналіпками із зображенням ікон для виготовлення пасхальних "писанок".
Про це написав на своїй Facebook-сторінці Ігумен Саватій Собко
Читайте також: Традиції Великодня: де і коли освятити паски у Києві
"Що я хочу сказати на тему? Принципово я теж проти таких симулякрів, але я проти категоричної заборони без пояснень", - пише священник.
"Як і зі штучними квітами та вінками для кладовища - життєво необхідно максимально уникати матеріалів, з яких все це виготовляється, бо це ГРІХ проти Божого творіння, яким є світ, проти себе і проти ближнього, бо ми нищимо своє здоров'я та захаращуємо природу... і це гріх проти наших нащадків, бо їм потім в прекрасному всесвіті залишиться ТІЛЬКИ пластик", - зауважив Ігумен.
Священні зображення згідно з рішенням Сьомого вселенського Собору не можна розміщувати будь-де. Так само не можна ставитися до таких зображень без пошани.
Саме по собі яйце, як і всі інші продукти, що благословляють для споживання у святкові дні, не є святинями яким треба виказувати побожне ставлення. На відміну від продуктів для їжі, ікона та хрест створюються для шанування за визначенням. Тому всі ці наліпки, свідомо або ні, знецінюють святого що зображаються на малюнках.
До того ж варені яйця в таких обгортках швидше протухають.
Раніше "Апостроф" писав про те, чи будуть працювати банки на травневі свята.
- Вас може зацікавити:
Надії, любові та щастя! Душевні відеопривітання з Великоднем
Бананів, апельсинів та горілки раніше не святили: давні українські традиції у Великодню ніч
Хай у душі панує свято! Найкращі листівки на Великдень для дорослих та дітей