У грудні на Netflix вийшов фільм "Не дивіться вгору" - блискуча сатира про те, як дурість політиків, легковажність журналістів та відсутність критичного мислення у широких мас ведуть світ до апокаліпсису.
Комедія стала справжнім хітом: у глобальному топ-10 фільмів Netflix "Не дивіться вгору" посідає перший рядок. В усьому світі фільм з Леонардо ДіКапріо, Дженніфер Лоуренс, Меріл Стріп та Джона Хіллом у головних ролях дивилися протягом 111 млн годин, тому не дивно, що за 2 тижні після прем'єри його все ще обговорюють у мережі.
За сюжетом молода вчена Кейт Дібіаскі (Лоуренс) помічає комету, яка має зіткнутися із Землею через 6 місяців. Разом із професором Рендаллом Мінді (ДіКапріо) аспірантка звертається до президента США з проханням вжити негайних заходів та відхилити комету від курсу. Замішана у секс-скандалі президент Джені Орлін (Стріп) погоджується з ученими, але в останній момент відкликає місію. Технологічний мільярдер та візіонер переконав політика, що на кометі є корисні копалини, які зможуть збагатити всіх.
Засмучені рішенням влади, вчені починають ходити телеканалами і говорити про небезпеку комети ву рейтингових ток-шоу. У цей час люди діляться на дві групи: одні вірять у комету, бояться апокаліпсису і підтримують рух "Подивіться вгору", а інші стають поплічниками руху "Не дивіться вгору", заперечуючи загрозу, що нависла над головою.
Український блогер і журналіст Денис Казанський у своєму Facebook поміркував, як фільм "Не дивіться вгору" виглядав би у реаліях нашої країни. Його версія розсмішила користувачів мережі та зібрала тисячі лайків та коментарів.
"Дуже сподобався фільм "Не дивіться вгору". Але, на мій погляд, задум розкритий не до кінця. Можна було зняти ще правдоподібніше, - пише Казанський. - Наприклад, можна зняти українську версію, в якій герой ДіКапріо навіть не дійшов би до президента і уряду, а просто даремно ходив усі 6 місяців по різних ток-шоу, доводячи, що комета взагалі існує. Але його голос при цьому тонув би у криках експертів, які б перебивали його і кричали, що комета - вигадка соросят, щоб відвернути увагу від підвищення тарифів та насильницької українізації. І взагалі в країні багато важливіших проблем, ніж якась комета".
Українським користувачам Facebook дуже сподобалася версія Казанського, і вони залишили багато жартівливих коментарів.
"Та у нас таке вже є – просто слово "комета" зміни на "вакцинацію від ковіду"", - пишуть люди. – "У нас би ще довідки про відсутність комети продавали". "Українського у фільмі і так досить багато, як для Голлівуду – офіс президента разом із Єрмаком списані прямо з натури. Та це й не дивно, якщо автор сценарію – однозначно наша людина, бо його прізвище – Сирота".
- Раніше український ведучий Анатолій Анатолій розкритикував КВН за політичну пропаганду Росії. Шоумен різко висловився про ювілейний концерт та про всіх, хто грає у КВН у 2021 році.
Найцікавіші історії та новини дня тепер у Telegram! Підписуйтесь на канал theLime і дізнавайтеся про них швидше.