Лайм

Як швидко розморозити морозилку: два способи, які спрацюють за рекордно короткий час

Пам'ятайте про техніку безпеки!

Морозильну камеру необхідно розморожувати та очищати принаймні кожні 6 місяців, щоб якомога найкраще зберегти їжу, а також уникнути утворення занадто великої кількості льоду. Коли ж настає час розморозити морозильну камеру, це не додає оптимізму, бо часто це довга та виснажлива операція.

Експерти порталу Sante+ дали низку порад, як швидко розморозити морозильну камеру і утримувати її в належному стані якомога довше.

Читайте також:Як відіпрати жувальну гумку з одягу, не пошкодивши його: перевірені лайфхаки.

Розморожування морозильної камери - це операція, яку необхідно проводити не рідше двох разів на рік. Лід в ній утворюється не через несправність системи охолодження, а через потрапляння вологи всередину:

  • через їжу, що там зберігається,
  • через постійне відкривання дверей.

Лід не тільки ускладнює відкривання та закривання ящиків, але й знижує ефективність приладу. Насправді двигуну доведеться працювати більше, щоб підтримувати постійну температуру в морозилці, що неминуче призведе до збільшення споживання енергії.

Як швидко розморозити морозильну камеру

Найкраще було б розморожувати морозильну камеру, коли вона порожня, щоб продукти не розморозилися, але це не завжди можливо.

Отже, як швидко розморозити морозильну камеру? Є два способи, які спрацюють за рекордно короткий час.

Гаряча вода

Швидко розморозьте морозильну камеру методом каструлі. Заморожені продукти покладіть в термосумки або ж знайдіть для них інше холодне місце.

Покладіть на підлогу біля морозилки ганчірки та старі газети, щоб не намочити всю поверхню.

Вимкніть морозильну камеру з електромережі.

Вийміть полиці з морозильної камери та помістіть їх у раковину для подальшого миття.

Вставте каструлю, наповнену водою, яку ви попередньо закип’ятили, і закрийте дверцята морозильної камери.

Зачекайте принаймні 15 хвилин, перш ніж відкривати: кипляча вода зробить кроки, щоб послабити товщі частини льоду з боків.

Візьміть серветку з мікрофібри та, змочивши її у воді та оцті або воді та содовому розчині, протріть нею всю поверхню морозильної камери. Таким чином ви чистите та дезінфікуєте пристрій природним та економним способом. Неприємні запахи також будуть усунені.

Вмикайте морозильну камеру після того, як ви перевірили, чи повністю висохли відділення, а потім розкладіть на полицях продукти.

Читайте також: Як видалити клей від паперових етикеток: 8 порад для всіх типів поверхонь.

Фен для розморожування морозилки

Ще один дієвий і ще більш швидкий спосіб швидко розморозити замерзлі стінки морозильної камери - використати фен, яким ви сушите волосся.

Перш ніж діяти, ми рекомендуємо вам одягнути взуття на гумовій підошві, щоб захистити себе від будь-якого ризику ураження електричним струмом.

Фен слід тримати на відстані приблизно одного метра від морозильної камери.

Великою перевагою використання фена є те, що ви можете спрямувати тепло до найбільш замерзлих частин морозильної камери.

Однак пам'ятайте, що за допомогою цієї техніки ви в основному досягнете відокремлення шматочків льоду від стінок, які потім вам доведеться зібрати в контейнер, щоб викинути їх у раковину.

Корисні поради

Також зверніть увагу на поради, яких слід дотримуватися, щоб ваша домашня морозильна камера завжди була максимально ефективною.

Якщо ви використовуєте скребки для видалення шматків льоду, будьте дуже обережні, щоб не шкребти занадто сильно, і тим більше не використовуйте такі інструменти, як викрутки чи інші гострі інструменти. Інакше ви можете непоправно пошкодити морозильну камеру.

Ви повинні розморожувати морозильну камеру принаймні двічі на рік, один раз навесні та один раз восени.

Розморожуйте морозилку, якщо на стінах утворився лід не більше 2,5 см.

Наявність надмірної кількості льоду призводить до більш інтенсивної роботи двигуна холодильника з очевидним збільшенням споживання енергії.

Щоб зменшити утворення льоду в майбутньому, нанесіть на внутрішні стінки тонкий шар рослинної олії за допомогою паперових рушників: це сповільнить утворення нового шару льоду.

Цікаві новини для вас:

  1. Простіше простого: ці два продукти з кожної кухні допоможуть вимити вікна до блиску.
  2. Як видалити сліди іржі на плитці: 8 перевірених способів.
  3. Ніякого бруду і пригорілого жиру: як очистити скло на дверцятах духовки за 5 кроків.

Новини партнерів

Читайте також