Лайм

Паралізована жінка навчилася спілкуватися поглядом, а через шість років "написала" книгу

Мета книги - змінити ставлення до людей з фізичними особливостями

Мешканка Великобританії Трейсі Окінес отримала важку травму, після чого залишилася повністю нерухомою. Перший час дівчина не могла повірити, що її життя вже не буде колишнім але потім змогла взяти себе в руки. Британка навчилася спілкуватися поглядом, а через кілька років написала книгу.

Трейсі 39 років, 12 з яких вона не відчуває ні рук, ні ніг, пише Medialeaks. Фатальну травму дівчина отримала під час виконання гімнастичного трюку. Британка невдало приземлилася та розірвала артерію на шиї. Після цього Окінес провела кілька місяців у комі, а коли прийшла до тями, стала повністю паралізованою.

Фото: medialeaks.ru

"Я думала, зі мною нічого подібного ніколи не трапиться, адже таке відбувається з іншими, як ми всі думаємо. Через кілька місяців після травми я стала приходити в себе, і на мене обрушилася реальність. Я зрозуміла, що світ, який я так любила, зник ", - поділилася дівчина.

Зараз Трейсі прикута до інвалідного крісла і не може говорити. Британка рік за роком шукає нові способи, щоб краще контактувати зі світом.

В ході реабілітації дівчині вдалося відновити рухливість шиї, і тепер вона може за допомогою підборіддя писати на планшеті. До цього вона могла зв'язатися із зовнішнім світом тільки завдяки спеціальній алфавітній дошці, яка реагувала на рухи її очей.

Окінес навіть написала книгу, якою хоче, щоб люди змінили своє ставлення до людей з обмеженими можливостями. Свою біографіюя Трейсі назвала "Я рада, що ти жива, Мамо". Саме ці слова вона почула від своєї дочки, коли прийшла до тями після коми.

Виручені від продажу своєї книги кошти британка планує пустити на благодійність.

  • Читайте також на theLime історію про хлопчика, якому після важкої травми загрожувала інвалідність. Але він виявився справжнім бійцем і навіть став математиком-рекордсменом.

Найцікавіші історії та новини дня тепер в Telegram! Підписуйтесь на канал theLime і дізнавайтеся про них швидше.

Читайте також

"Як людина, яка не раз лежала в психіатричній клініці, слово "шизанутий" не люблю". Інтерв’ю з художником Нікітою Тітовим

Нікіта Тітов розповів про мову образів у творчості, свої страхи та перемоги, пригадав театральні проекти, а також відповів на політичні запитання.

"Гуцули мають гонор. А у Києві… кіч, епатаж, зросійщеність". Інтерв’ю з акторкою Інною Бевзою

Інна Бевза поділилася думками про театр в Івано-Франківську, розповіла про забобони, улюблені ролі та роботу з режисерами.

"До лютого 2022 року продюсери в США вважали, що Україна є частиною Росії". Інтерв’ю з кінорежисером Любомиром Левицьким

Любомир Левицький поділився спогадами про творче життя в Голлівуді, розповів про нові фільми та проекти, а також пригадав про свою дружину та сина.