RU  UA

Вівторок, 20 серпня
НБУ:USD
  • НБУ:USD
  • НБУ:EUR
25.00

Читайте нас у Telegram-каналі

Новини

20 серпня

Всі новини

Новости партнеров

Загрузка...

У Зеленського готуються до "війни" з бізнесменами, які не сплачують податків

Найближчим часом партія "Слуга народу" анонсує рішення по боротьбі зі зловживаннями приватних підприємців, які ухиляються від плати податків.

Про це повідомив народний депутат, обраний від партії "Слуга народу" Данило Гетманцев в ефірі "Українського радіо".

"І президент, і партія "Слуга народу" підтримують спрощений режим. Більш того, ми брали на себе зобов'язання не змінювати його - не підвищувати ставки і не скорочувати ліміти операцій для фізичних осіб-підприємців. Але проблема цього режиму в тому, що його, крім малих підприємців, використовує середній і великий бізнес", - сказав Гетманцев.

За його словами, юрособи перевищують ліміти в 5 млн грн на рік, встановлені для ФОП.

"Зайдіть в будь-який ресторан Києва, і вам на алкогольні напої принесуть чек від ТОВ або якоїсь юрособи, а на їжу - від ФОП. Про що це говорить? Про масові ухилення від сплати податків з використанням ФОП", - додав він.

Народний депутат зазначив, що найближчим часом будуть представлені рішення щодо зловживань ФОП в контексті ухилення від оподаткування.

"На сьогодні ми розглядаємо, чи можливо, використовуючи тільки адміністративні процедури, припинити зловживання, або необхідно внести зміни в податкове законодавство, щоб не породжувати ряд податкових суперечок. Щоб це було зрозуміло, для всіх, і не викликало сумнівів, що так робити не можна. Я думаю, що в найближчі тижні до початку роботи Верховної Ради ми вже представимо певне рішення", - сказав депутат.

Як повідомляв "Апостроф", раніше президент Володимир Зеленський підписав указ "Про деякі заходи щодо поліпшення доступу фізичних та юридичних осіб до електронних послуг" для впорядкування роботи держреєстрів і послуг онлайн.

Новости партнеров

Загрузка...