RU  UA  EN

Вівторок, 23 липня
НБУ:USD
  • НБУ:USD
  • НБУ:EUR
25.60
Суспільство

Читайте нас у Telegram-каналі

Новини

23 липня

22 липня

Всі новини

Новости партнеров

Загрузка...

Продати Донецьк і Луганськ: в мережі скандал навколо лікаря, який вимагав хабар з ветерана АТО

У мережі розгорілася суперечка через лікаря-корупціонера, який вимагав хабар з військовослужбовця за довідку про інвалідність.

Про це розповів відомий волонтер Масі Найєм на сторінці в Facebook.

Він зазначив, що служив разом з військовим в одній бригаді на Донбасі, тому довіряє його словам.

"Петро Олексюк отримав поранення, залишився без п'яти і змушений весь час пересуватися на милицях. Є Чернявський Віктор Анатолійович. Він колись був головою Центральної медико-соціальної експертної комісії №1 Київського міського центру медико-соціальної експертизи. Якщо коротко, то він разом з іншою особою (Наумовим В.Л.) вимагали неправомірну вигоду в розмірі 1500 доларів США у батька Петра. За привласнення його синові групи інвалідності", - зазначив волонтер.

Однак, за словами Масі Найєма, домогтися звільнення лікаря і залучення його до відповідальності поки не вдалося - на його захист стало керівництво лікарні, яке повідомило волонтерів про те, що у корупціонера інвалідність, літня мати і двоє дітей і при цьому він один з сім'ї в змозі працювати.

"Отримали трохи дивну відповідь. По-перше (і це добре), така особа вже не працює в комісії. По-друге, колектив цієї установи і головний експерт Р.А. Павловський вважають моніторинг працевлаштування Чернявського В.А. недоцільним, а бажання відсторонення від посади - антигуманним. Оскільки ця особа має інвалідність, двох дітей, доглядає за матір'ю і є єдиним працюючим в сім'ї", - повідомив він.

Користувачі, в тому числі відомі блогери та юристи, в коментарях до посту поставили під сумнів "гуманізм" керівництва клініки і закликали розбиратися з корупціонером в судовому порядку.

Як повідомляв "Апостроф", раніше в Києві правоохоронці затримали посередника з хабарем, яку він нібито ніс генпрокурору Юрію Луценку та Головному військовому прокурору Анатолію Матіосу.

Новости партнеров

Загрузка...