RU  UA  EN

Пʼятниця, 13 грудня
НБУ:USD
  • НБУ:USD
  • НБУ:EUR
23.35
Суспільство

Ліга Європи 2019/20: усі новости, результати, відео

Новини

13 грудня

12 грудня

Всі новини

Новости партнеров

Загрузка...

В мережі розкрили дані про затриманого в Києві хабарника з НБУ

Чиновником Національного банку України, якого у вівторок, 29 жовтня, затримали на хабарі в 50 тисяч доларів, виявився Євген Піскотін, менеджер одного з департаментів НБУ, який відповідає за господарське забезпечення діяльності НБУ.

Про це повідомив журналіст Юрій Бутусов на своїй сторінці в Facebook.

Варто відзначити, що Бутусов також пов'язав затриманого з ще одним працівником НБУ - директором департаменту ліцензування Олександром Бевзом, який, в свою чергу, є сином генерала та колишнього начальника ГУ МВС в Київській області.

Однак, сам Бевз пізніше під цією ж публікацією Бутусова спростував подібні звинувачення, вказавши на ряд невідповідностей в інформації журналіста.

"Ім'я і прізвище затриманого я вперше почув трохи раніше Вашого поста через кілька годин після затримання. З ним особисто не знайомий, як і не знайомі з ними інші співробітники Департаменту ліцензування. Затриманий не має і ніколи не мав ніякого відношення до мого департаменту і ніколи в ньому не працював", - зазначив Бевз.

Також Бевз додав, що не відповідає за контроль діяльності валютних обмінників. "Контроль діяльності здійснюють під час виїзних перевірок ряд інших департаментів НБУ, але будь-які санкції за результатами також застосовуються колегіальними органами", - уточнив чиновник.

На ситуацію, що склалася відреагували і в прес-службі НБУ, де підтвердили, що затриманий не є працівником структурного підрозділу, які здійснює видачу ліцензій на здійснення валютних операцій, а також що він не займає керівну посаду і працює в департаменті, який відповідає за господарське забезпечення діяльності НБУ.

"Рішення НБУ про видачу ліцензій приймаються колегіальним органом на підставі висновку ряду департаментів, унеможливлює вплив однієї людини на процес прийняття таких рішень", - повідомили в прес-службі, додавши, що НБУ планує провести внутрішню перевірку і готовий всіляко сприяти проведенню слідчих дій і надавати відповідну інформацію для всебічного, повного і об'єктивного розслідування.

Як повідомляв "Апостроф", раніше поліція спільно зі співробітниками Генрокуратури затримала на хабарі топ-чиновників "Інституту охорони ґрунтів України" і держпідприємства "Головинський кар'єр".

Новости партнеров

‡авантаженнЯ...