Кіберзлочинці постійно знаходять пролом у безпеці, щоб використовувати карти та грабувати людей. Але деякі прості правила допоможуть зберегти свої гроші.
Про це повідомляють у Мінінтеграції.
Читайте також: Або штраф, або позбавлення прав: водіям нагадали про популярне порушення правил дорожнього руху
- Не потрібно тримати свій PIN-код картки поруч із карткою. Його треба вивчити напам'ять.
- Не розповідайте нікому PIN-код та CVV2-код своєї карти. Ігноруйте запити на надання цієї інформації навіть від працівників банку чи представників правоохоронців.
- Регулярно змінюйте свій PIN-код, але робіть це через перевірений банкомат, розташований усередині відділення банку, де є камери.
- Встановлюйте добові ліміти на зняття готівки з платіжної картки. У разі шахрайства це обмежить списання великих сум коштів.
- Увімкніть послугу SMS-інформування про всі операції карткового рахунку. Таким чином, ви зможете відстежувати транзакції та вчасно зреагувати у разі неправомірних дій із вашою карткою.
- Не використовуйте чужі телефони для входу до Особистого кабінету мобільного банку. Вхід здійснюйте виключно з власних пристроїв.
- Уникайте зберігання даних картки на сайтах інтернет-магазинів. Це знизить ймовірність того, що вони будуть вкрадені у разі атаки хакерів.
- При втраті (крадіжка) картки негайно телефонуйте до банку для її блокування.
Нагадаємо, що шахраї в Україні представляються "службою підтримки "Київстар" і під пропозицією "вирішити проблеми з мобільним зв'язком" крадуть мобільний номер.
Вас також може зацікавити:
Шахраї придумали нову схему обману при купівлі водійських прав
"ПриватБанк" попередив про проблеми з картками
37 мільйонів у валізах: СБУ прикрила канал незаконного ввезення валюти в Україну, фото