У країні триває повномасштабна війна з РФ і загальна мобілізація. Проте ряд військовозобов'язаних можуть одержати відстрочку від військової служби, яка дається на певний термін. Наприклад, для батьків, які виховують неповнолітніх дітей.
Про це повідомляє "Апостроф".
Читайте також: Право є, а відстрочки немає: що робити, якщо військомат не приймає документи
Якщо батько неповнолітніх дітей є єдиним забезпечувачем своєї сім'ї, він може подати заяву на відстрочку від призову на строк, необхідний для виховання дітей до досягнення ними повноліття. Для цього слід звернутися до військового комісаріату за місцем проживання та подати такі документи:
1. Заява на отримання відстрочки від призову, в якому необхідно вказати причину відстрочки та період, на який вона надається.
2. Довідка з місця роботи або звідки видно, що батько неповнолітніх дітей є єдиним забезпечувачем сім'ї.
3. Довідки народження дітей.
4. Копія свідоцтва про одруження.
5. Інші документи, що підтверджують сімейний стан та стан здоров'я.
Після подання заяви та необхідних документів військовий комісаріат проведе перевірку та вирішить питання про надання відстрочки від призову. Якщо відстрочка надається, вона може бути продовжена залежно від періоду виховання неповнолітніх дітей до досягнення повноліття.
Раніше "Апостроф" розповідав, як і з якою метою в Україні реформують лікарські комісії.
В Україні дев'ятий рік триває запекла війна з Росією, що напала на нас. З лютого 2022 року триває повномасштабна війна. Процес вручення порядку денного – це не автоматичний квиток на війну, а насамперед актуалізація даних громадян України. Так, слідом за повісткою можливий заклик військовозобов'язаної людини на військову службу. Це звичайний процес у воюючій країні. Слід пам'ятати, що обов'язок кожного українця - захищати свою країну. Бо якщо сьогодні ти тікаєш від війни, то завтра вона може прийти до тебе.
- Вас може зацікавити:
також стосується: як в Україні вручають повістки переселенцям
Пропав на п'ять місяців із частини: суд у Тернополі виніс вирок мобілізованому
Нюанси оформлення "білого квитка": чи звільняє він від призову до