На даний час в Україні немає потреби у різкому посиленні мобілізаційних ресурсів.
Про це в розмові з ВВС наголосив представник президента у ВР, член комітету парламенту з питань безпеки та оборони Федір Веніславський.
Читайте: Закарпаття в лідерах: опубліковано рейтинг областей за кількістю ухилянтів
За його словами, наразі немає жодних підстав для розширення, прискорення або збільшення кількості мобілізаційних заходів.
Нардеп нагадав, що в же перший день повномасштабного вторгнення Росії Україна оголосила загальну мобілізацію, в рамках якої територіальні центри комплектації та соцпідтримки забезпечують поповнення втрат в армії - і вбитих, і поранених.
Також мобілізація проводиться для формування нових резервів, які, за його словами, потрібні для наступу і для звільнення територій.
"Але підстав на сьогодні говорити, що необхідно різко збільшити кількість мобілізованих, немає", - додав Федір Веніславський.
Нагадаємо, у Верховній Раді дали прогноз щодо посилення мобілізації восени.
В Україні дев'ятий рік триває запекла війна з Росією, яка на нас напала. З лютого 2022 року триває повномасштабна війна. Процес вручення повісток - це не автоматичний квиток на війну, а насамперед актуалізація даних громадян України. Так, слідом за повісткою можливий призов військовозобов'язаної людини на військову службу. Це нормальний процес у воюючій країні. Варто не забувати, що обов'язком кожного українця є захищати свою країну. Бо якщо сьогодні ти втікаєш від війни - завтра вона може прийти до тебе.
- Вас може зацікавити:
З України дозволили виїзд ще одній категорії чоловіків: кого це торкнулося
Будуть служити всі? У ЗСУ відповіли на спекуляції про мобілізацію