У четвер, 21 грудня настане не лише "диявольська дата", але й День зимового сонцестояння - це момент, коли Сонце проходить до Північної півкулі через найпівденнішу точку екліптики, або в Південній півкулі через найпівнічнішу.
Що можна та не можна робити цього дня, а також як правильно загадувати бажання розповідає "Апостроф".
Явище зимового сонцестояння популярне у багатьох культурах. Більшість народів сприймали цей день, як відродження – люди влаштовували гуляння, зустрічалися, робили різні ритуали. Продовжують святкувати цей день і зараз.
Езотерики та астрологи вважають день зимового Сонцестояння найважливішим та енергетично насиченим днем у році. Тому особливо важливо провести цей день у стані енергетичного піднесення, радісно та усвідомлено. Все, що людина бажає бачити у Новому році, варто зосередити у цьому дні. Це чудовий час для трансформацій, переосмислення, виявлення свого духовного шляху, залучення удачі на наступний рік та створення нового циклу.
Читайте також: Найдовша ніч року: коли буде зимове сонцестояння і чим воно важливе в традиціях українців
Що можна робити 21 грудня
- займатися благодійністю;
- загадувати бажання;
- прикрашати ялинку;
- ворожити, наприклад, на кохання;
Що робити заборонено
- зловживати спиртним;
- ходити у брудному одязі;
- зустрічати цей день у неприбраному будинку;
- ображатися, лаятися та провокувати конфлікти;
- позичати й давати в борг;
- виявляти скупість і скупитися.
Що зробити, аби бажання здійснилося
Так, аби правильно задумати бажання, необхідно взяти два аркуші паперу та ручку. На одному із них потрібно написати усе негативне, що є у вашому житті та чого ви більше не бажаєте бачити поруч. На іншому – найзаповітніші мрії та бажання.
Після цього аркуш із негативом необхідно подрібнити на маленькі шматочки та спалити на вулиці і пустити вітром. Аркуш з мріями потрібно носити у робочому записнику 2024 року або ж повісити на видному місці вдома.
Раніше ми писали, що треба обов’язково зробити в найкоротший день року.
- Вас може зацікавити:
Чи чекати в Україні різдвяних морозів: з’явився детальний прогноз на передсвятковий тиждень
"З наступаючим святом": як правильно сказати українською і які є варіанти