Японські дослідники знайшли на місці давньоримських руїн під вулканічним попелом в Італії, ймовірно, втрачену віллу першого римського імператора Октавіана Августа майже 2000-річної давності.
Про це повідомляє Arkeonews.
Читайте також: В Туреччині знайшли перший в історії римський саркофаг: знахідка переверне уявлення про минуле. Фото
Так, імператор помер на своїй віллі на північний схід від Везувію. Там збудували йому меморіал, але точного місця розташування маєтку ніхто не знав.
Дослідники з Токійського університету знайшли частину споруди, яка служила складом. На стіні були десятки амфорних керамічних ємностей. Також виявили руїни печі для опалення власної лазні, які ставили у резиденціях впливових осіб. Більшість зразків звідти датовані орієнтовно першим століттям. Лазню вже не використовували приблизно з того часу, як помер Август. Згодом там побудували великий храм.
Сама вілла була під вулканічним попелом, який походить від пірокластичного потоку лави, каменів і гарячих газів від виверження Везувію у 79 році, що знищило Помпеї. Дослідники вказали, що дана знахідка допоможе отримати краще загальне уявлення про це виверження.
Племінник, прийомний син та спадкоємець Гая Юлія Цезаря Октавіан Август (63 до н. е. - 14 н.е.) був імператором Римської імперії з 27 року до н. е. "Августом" називали тільки те, що мало божественне походження. Цим титулом він дорівняв свою владу до божественної. Згодом на його честь у деяких мовах назвали восьмий місяць року.
Нагадаємо, у Помпеях знайшли фрески про війну в Трої.
- Вас може зацікавити:
Вчені знайшли в Індії останки змії розміром більше, ніж тиранозавр Т-Rex. Фото
Вчені виявили близько сотні невідомих раніше істот біля Нової Зеландії. Фото
Знайдене в болоті тіло розкрило вбивство 2400-річної давнини: таємниця людини з Толлунда, фото