RU  UA  EN

Субота, 19 жовтня
НБУ:USD
  • НБУ:USD
  • НБУ:EUR
24.85

Ліга чемпіонов 2019/20: новини, результати, відео

У Києві проведуть Всесвітній день прибирання "World cleanup day"

Світове прибирання почнеться 21 вересня 2019 року о 10 годині ранку в Новій Зеландії, пройде крізь 24 часові пояси і завершиться через 36 годин на Гавайських островах.

Центральна локація в Україні 2019 року акції "Всесвітній день прибирання" -Труханів острів (м. Київ).

В найбільшій світовій акції в історії земної кулі громадяни більш чим 160 країн об’єднають свої зусилля по вирішенню однієї з найбільш важливих проблем навколишнього середовища – проблеми не правильного поводження з відходами.

"World cleanup day" стане своєрідним будильником для всього світу", – підкреслює президент світового руху Єва Трууверк. – "Кожен з нас чув, що проблема з відходами є однією з найбільших проблем у сучасному світі, але ж легко повернутись до цього факту спиною і помилково подумати, що це мене не стосується. Важливо усвідомити, що, щоб очистити природу від величезної кількості сміття, що її покриває, досить всього лише 5% населення в кожному куточку планети та декілька годин спільних зусиль!"

Всі 24 обласні центри України виходять на акцію 2019 року, аби підтримати весь світ у най масштабнішому прибиранні планети. Акція розпочнеться одночасно в усіх куточках України о 10.00 21 вересня

Левова частка забруднюючої світовий океан сміття потрапила туди з материка, тому проблема неналежного поводження з відходами стала однаково нагальною як в розвинутих, так і в країнах що розвиваються. За оцінками The Global Waste Management Outlook, щороку в природу на материку, а далі і в океан потрапляють сотні тисяч тон несанкціонованого сміття. Не дивлячись на те, що багато організацій відслідковують накопичення сміття в різних куточках планети, не всі такі місця відомі, і погане загальне усвідомлення про кількість несанкціонованих звалищ є перешкодою на шляху до ефективного вирішення проблеми.

Минулого року на акції «Всесвітній день прибирання 2018» в Україні була присутня президентка Естонії – Керсти Кальюлайд

"Традиційний День корисних справ "Let’s do it!" відбудеться, як зазвичай, у першу суботу травня, але всі бажаючі зможуть взяти участь і в глобальній акції 21 вересня 2019 року.

Всесвітнє прибирання виросло із одноденного Естонського прибирання "Let’s do it!", в рамках якої 3 травня 2008 року більш ніж 50 000 жителів Естонії всього за 5 годин разом очистили Естонію від несанкціонованих звалищ. В акціях під девізом "Let’s do it!" взяли участь більш ніж 18 мільйонів людей по всьому світові. Громадська організація є одним із 380 акредитованих партнерів програми по навколишньому середовищі в ООН. В цьому році рух "Let’s do it!" нагороджено Європейським парламентом премією Громадянина Європи.

Запрошуємо Вас підтримати світ у прагненні до чистої та екологічної планети!

Зробимо Україну чистою разом!

Знайшли помилку - видiлiть та натиснiть Ctrl+Enter