Пʼятниця, 26 квітня

26 квітня

Коноплянка і Шахов відзначилися в матчах Ліги Європи: опубліковано відео

Гравці національної збірної України Євген Коноплянка і Євген Шахов відзначилися голами в матчах п'ятого туру групового етапу Ліги Європи.

Коноплянка допоміг "Шальке" обіграти "Ніццу". Українець вийшов у стартовому складі своєї команди і забив гол вже на 14-й хвилині гри, скориставшись невпевненими діями голкіпера. На 61-й хвилині гри Коноплянка був замінений, а "Шальке" вдалося здобути перемогу з рахунком 2:0.

Для Коноплянки цей гол став четвертим у дванадцяти матчах за "Шальке".

Шахов забив свій перший м'яч у складі ПАОКа. У матчі проти "Фіорентини" український півзахисник відіграв 83 хвилини і став автором одного з трьох голів своєї команди. ПАОК на виїзді виграв з рахунком 3:2.

Як повідомляв "Апостроф", за підсумками п'ятого туру групового етапу визначилися ще дванадцять учасників плей-офф Ліги Європи.