Субота, 27 квітня

27 квітня

26 квітня

Голкіпер "Атлетіко" зробив божевільний потрійний сейв у матчі Ліги чемпіонів: опубліковано відео

Голкіпер мадридського "Атлетіко" Ян Облак став справжнім героєм матчу своєї команди з німецьким "Байєром", який проходив в рамках 1/8 фіналу Ліги чемпіонів і завершився з рахунком 0:0.

В одному з ігрових моментів голкіпер збірної Словенії зумів створити щось неймовірне, відбивши відразу три удари протягом чотирьох секунд.

Сам епізод стався на 68-й хвилині, коли з-за помилки захисника "Атлетіко" хавбек "фармацевтів" Юліан Брандт вийшов на "побачення" з голкіпером "матрацників" і наніс йому два удари з близької відстані. На допомогу півзахиснику прийшов форвард Кевін Фолланд, але і його удар виявився здобиччю Облака.

Нагадаємо, що в першій грі "Атлетико" переміг "Байєр" з рахунком 4:2, чого вистачило для виходу в чвертьфінал Ліги чемпіонів.

Раніше "Апостроф" повідомляв, що воротар "Лестера" встановив унікальне досягнення в Лізі чемпіонів.