Український педагог, заслужений вчитель України (у квітні 2001 року), шеф-редактор порталу "Освітня політика" Віктор Громовий, надихнувшись книгою "Соціологія в анекдотах", поцікавився, чи не створити подібну книгу з педагогіки.
Про це він написав на своїй персональній сторінці в Facebook.
Він додав скриншот книги Володимира Паніотто "Соціологія в анекдотах", назвавши її крутою:
"Круто! Може, написати педагогіку в анекдотах?".
Для прикладу навів жарт, з якого можна було б розпочати створення подібної книги з педагогіки:
"Почну з цього:
- Ну і клас мені попався тупий. Пояснюю їм теорему — не розуміють. Другий раз пояснюю — не розуміють. Третій раз пояснюю — сам зрозумів, а вони все одно не розуміють…".
В публікації заслужений вчитель України згадав книгу видавництва "Дух і Літера". У ній автор підібрав анекдоти з різних тем, які вивчають соціологи, а у своїх коментарях до анекдотів показує, які висновки могли б зробити соціологи, аналізуючи ситуацію, яка описана в анекдоті. До кожної теми додається також короткий опис соціологічних концепцій з лекцій вступного курсу до соціології, що читалися автором у «Києво-Могилянській академії».
Раніше "Апостроф Lime" також писав, що український журналіст та медіакритик Отар Довженко вважає, що не кожне висловлювання можна назвати саме "думкою". Тож пропонує впровадити в активне використання поняття "мніння" та навів приклади, коли його можна використовувати.