Лайм

Топ-7 кімнатних рослин, з якими повітря в кімнаті стане значно чистішим

Візьміть собі на замітку

Щоб створити вдома по-справжньому затишну атмосферу, достатньо продумати деталі інтер'єру, а також поставити кілька вазонів із кімнатними квітами. І якщо ви вже знаєте, які рослини поглинають конденсат і допомагають боротися з пліснявою, візьміть собі на замітку і ті, що очищають повітря від шкідливих хімічних речовин. theLime вирішив докладніше розповісти про це.

Алое вера

Це багатофункціональна рослина: завдяки протизапальному ефекту сік застосовується у комплексній терапії шкірних захворювань. Також алое приймають внутрішньо люди з патологіями шлунково-кишкового тракту для лікування запальних процесів, виразки, при порушенні секреції травних соків. І ця рослина дуже добре очищує повітря у приміщенні.

Фото: pinterest.com

Драцена

У світі існує понад 40 видів цієї рослини. Драцена – відмінний засіб для видалення з повітря бензолу, формальдегіду, трихлоретилену та ксилолу. Щоправда, ці квіти трохи токсичні для котів та собак. Так що якщо у вас маленька квартира, і в ній живуть домашні улюбленці, подумайте двічі.

Фото: pinterest.com

Хлорофітум

Хлорофітум вбиває бактерії та віруси. Очищає повітря від шкідливих домішок: ацетону, формальдегіду, свинцю, парів ртуті. Якщо розставити хлорофітум по квартирі, дихати стане відчутно легше. Ця рослина має ще одну цікаву властивість – вона накопичує вологу в листочках, а потім виділяє її в повітря.

Фото: pinterest.com

Фікус

Фікус – найпопулярніше міні-дерево, яке чимало господинь вибирають в якості кімнатної рослини. Це дуже потужний засіб для очищення повітря. Навесні та влітку їх можна виносити у двір. Фікус чистить повітря у приміщення від бензолу, трихлоретилену та формальдегіду.

Фото: pinterest.com

Читайте також: 6 простих способів врятувати кімнатні рослини, якими користуються досвідчені квітникарі.

Сансевієрія ("Тещин язик")

Ця кімнатна рослина, відома в народі як "Тещин язик", є генератором кисню і вважається однією з найбільш ефективних для очищення повітря. Вона добре впливає на імунну систему людини та захищає від токсинів, що виділяються синтетикою та лінолеумом.

Фото: pinterest.com

Спатіфілум

Спатифілум видаляє з повітря шкідливі хімічні речовини, у тому числі ті, що виділяються через меблі, підкладки або корпуси побутової техніки. Він також добре працює з різними леткими хімічними речовинами, такими як бензол, ацетон, формальдегід та діоксид вуглецю.

Фото: pinterest.com

Папороть нефролепіс

Ця рослина любить прохолодні місця з високою вологістю та відбитим сонячним світлом. Ванна кімната – ідеальне місце для цих маленьких друзів. Вони чистять повітря від забруднюючих речовин – ксилолу та формальдегіду.

Фото: pinterest.com

Цікаві новини для вас:

  1. Чому засихає і темніє драцена: часті помилки у догляді дерева.
  2. Як доглядати за гіацинтами до і після цвітіння: поради знавців садівництва.
  3. Чому пропадає фікус: часті помилки у догляді та як допомогти пальмі.

Найцікавіші історії та новини дня тепер у Telegram! Підписуйтесь на канал theLime і дізнавайтеся про них швидше.

Новини партнерів

Читайте також