Анатолій Анатоліч висвітлює у соцмережах свої спроби стати на військовий облік у ТЦК. Раніше телеведучий розповів про два невдалі походи та величезні черги військовозобов'язаних у Вишгородському ТЦК, а тепер - про штраф за відсутність військового квитка та бюрократію, яка заважає йому здійснити задумане.
Читайте також: Не був у ТЦК – обмежать у правах: якими послугами не зможуть користуватися "ухилянти".
Нагадаємо, що Анатолій Анатоліч (справжнє ім'я – Анатолій Яцечко) є батьком трьох малолітніх дітей, тому не підлягає мобілізації. Проте шоумен зобов'язаний стати на військовий облік, щоб мати доступ до певних адміністративних послуг та безперешкодно перетинати кордон.
8 лютого Анатолій зробив третю безуспішну спробу стати на облік. Відвідування ТЦК почалося з того, що телеведучий отримав штраф за відсутність військового квитка. Йому довелося сплатити 1700 гривень.
Також Анатоліч отримав роз'яснення щодо графіка роботи центру комплектації. У Google зазначено, що він працює лише два рази на тиждень - по вівторкам та четвергам. Виявилося, що інформація в інтернеті не відповідає дійсності.
"ТЦК дійсно працює з понеділка по п'ятницю. Я показав співробітникам, що в Google написано, а вони сказали, що Google - це не офіційне джерело. Військкомат працює по буднях, і це вже гарні новини, - розповів він. - Також з'ясувалося, що у мене немає військового квитка, за це штраф 1700 грн - як за серйозне порушення на дорозі. А третє - виявилося, що я числюся в Оболонському ТЦК, тому мені треба їхати туди і звідти зніматися з обліку".
Читайте також: Правок буде багато: сім найбільш проблемних пунктів у законопроекті про мобілізацію.
Анатоліч приїхав до Оболонського ТЦК та СП Києва, але його візит перенесли на завтра.
"Відправили мене поки що гуляти. Приходьте завтра, як кажуть. Завтра продовжиться мій квест: доведеться потрапити на Оболонь і стати в чергу. Причому черги різних кольорів, і мені потрібна "синя", - розповів він. - Потім, можливо, я дістануся до своїх документів і до військового обліку. Не так страшно, як здавалося, але трохи бюрократії, звичайно, є. Напевно, зараз від неї нікуди не подінешся".
Раніше у ТЦК пояснили, що потрібно зробити українським школярам, які зараз навчаються за кордоном.