З'явилося відчуття, що в тилу закінчилась війна, адже українці готуються до новорічних свят, організовують корпоративи, купують непотрібних гномів "по акції". Дівчата тим часом замовляють брендовий одяг, а хлопці міняють вже другу, а то й третю автівку за ці два роки.
Про це пише депутатка Ірпінської міської ради, волонтерка Зоряна Міронішена, яка наголошує, що так жити можна, але чи довго?
Читайте: Фото дня: український військовий несе немовля біля зруйнованого мосту в Ірпені
"На фронті хлопці криком кричать дайте дрони, дайте чим зігрітися, дайте машину... Запитів сотні, а закривати їх нічим. Війна у людей закінчилась. Чи не зарано?", - запитує вона.
Люди забувають, що бійці на фронті не вічні і можуть не стримати навалу росіян своїми силами, бо тил здається. А коли вміла "орда" прийде сюди, розпочнуться крики "допоможіть!!!", - переконана волонтерка.
Вона зазначає, що при цьому сценарії не врятують ніякі гроші, до того ж вони вже не будуть потрібні, бо не матимуть ніякої ваги.
"Цінуйте!!! Поки не стало пізно...", - резюмувала вона.
Нагадаємо, на Михайлівській площі в Києві раніше розмістили евакуаційний вагон з Ірпеня, обстріляний російською армією у березні 2022 року.
- Читайте також:
Найбільше постраждав за війну: в Ірпені відновлюють район "Ірпінські липки", фоторепортаж
Разом до перемоги: в Україні відкрили перший пам'ятник силам Тероборони, фото
"Дорога життя": міст через Ірпінь став центром акції пам'яті до річниці звільнення Бучі