Городники-початківці часто не розуміють причин, чому укроп, за яким ретельно доглядають, поливають, удобрюють, жовтіє.
Чому так відбувається та як виправити, розповідає "Апостроф".
Читайте також: Секрети чудового врожаю: чим підживити редис при посадці
Думка про те, що чим частіше поливати кріп, тим зеленішим він буде, не зовсім вірна. Надмірний полив може призвести до пожовтіння кропу так само, як і недостатність вологи. Городники з досвідом знають, що якщо листя кропу згорнулося в трубочку - значить, його поливають недостатньо, а якщо ж у коріння є підгнилий ґрунт - надмірно.
Також не варто садити кріп надто густо: він виросте тонким та слабким, а нижнє листя почне жовтіти. Насіння кропу потрібно садити на відстані 1-2 см один від одного. Тому якщо Ви посіяли кріп густо - спробуйте прорідити грядки.
Окрім цього, однією з причин, чому жовтіє кріп, є те, що у ґрунту підвищена кислотність. Для вирішення цієї проблеми потрібно розкидати золу.
Кріп також не любить прямі сонячні промені, хоч і є світлолюбивою рослиною. Щоб урятувати кріп від пересихання, грядки затемнюють агроволокном у період із 10 до 16 годин.
Також городники з досвідом рекомендують слідкувати за появою шкідників та вчасно обробляти грядки: Попелиця може за кілька днів завдати шкоди врожаю кропу.
Нагадаємо, щоб отримати гарний урожай винограду, його треба обробити від шкідників.
- Вас також може зацікавити:
З кожного куща картоплі зберете два відра: що додавати в лунку під час висаджування
Досвідчена городниця розповіла, які лампи краще брати для підсвічування розсади
Як зробити з пластикової пляшки зручний парничок для розсади: елементарний лайфхак