Пʼятниця, 19 квітня

19 квітня

Барселона - Манчестер Юнайтед: відео голів

У матчі-відповіді 1/4 фіналу Ліги чемпіонів іспанська "Барселона" обіграла англійський "Манчестер Юнайтед" з рахунком 3:0. Зустріч проходила в Барселоні на стадіоні "Камп Ноу".

"Апостроф" вів онлайн-трансляцію матчу "Барселона" - "Манчестер Юнайтед".

Рахунок у матчі був відкритий на 16-й хвилині. Мессі сам же відібрав м'яч і пробив з-за меж штрафного - м'яч влетів точно в правий від де Хеа кут. Через чотири хвилини аргентинець подвоїв перевагу своєї команди. На цей раз він пробив з-за штрафної з "неробочої" правої. Де Хеа зобов'язаний був забирати м'яч, але пропустив його під пахвою. Автором третього голу став Коутіньо. Він послав м'яч у дальню дев'ятку воріт де Хеа також ударом з-за меж штрафного.

"Барселона" Іспанія - "Манчестер Юнайтед" Англія - 3:0 (2:0)

Голи: Мессі (16), Мессі (20), Коутіньо, (61).

СПЕЦПРОЕКТ ЛІГА ЧЕМПІОНІВ-2018/2019: НОВИНИ, РЕЗУЛЬТАТИ МАТЧІВ, ТАБЛИЦІ, ВІДЕО ОГЛЯД ВСІХ ІГОР

Раніше "Апостроф" повідомляв, що озвучені шокуючі преміальні гравців "Барселони" за вихід в півфінал Ліги чемпіонів.