Пʼятниця, 26 квітня

26 квітня

25 квітня

Український захисник вперше відзначився в Греції: опубліковано відео

Екс-захисник збірної України Дмитро Чигринський провів свій перший гол у складі грецького АЕКа. Українець відзначився в матчі чемпіонату Греції проти "Лариси".

Чигринський вийшов на заміну на 50-й хвилині матчу, а на 81-й хвилині забив гол ударом головою після навісу від кутового прапорця. Гол Чигринського допоміг його команді здобути перемогу з рахунком 3:0.

Відзначимо, що 30-річний Чигринський через травми з'явився на полі вперше з грудня минулого року. У поточному сезоні українець провів за АЕК 8 матчів у чемпіонаті Греції і один раз виходив на поле в кваліфікації Ліги Європи.

Раніше "Апостроф" повідомляв про те, що півзахисник збірної України Євген Шахов забив свій дебютний гол у чемпіонаті Греції.