Кожен досвідчений дачник у запасі має свої перевірені секрети, які допомагають отримати гарний урожай. І якщо ви знаєте, який народний засіб є головним добривом для часнику, а також як захистити його і цибулю від цибулевої мухи, візьміть собі на замітку, яке підживлення потрібно внести в червні, щоб зав'язалися великі головки часнику. theLime докладніше розповідає про це.
Найважливіший місяць для розвитку часнику – це червень. Справа в тому, що в цей час пір'я стає великим, а під землею активно починають формуватися цибулини. Тому важливо у цей час внести необхідні добрива.
Озимий часник необхідно підгодувати у середині місяця калійно-фосфорними добривами. Розводимо у 10 л теплої води 1,5 ст. л. суперфосфату та 200 г просіяного попелу (золи). Середня витрата – 3 л суміші на 1 м². Перед тим, як вносити підживлення, рясно поливаємо водою, що відстоялася.
Читайте також: Як виростити великий і міцний часник: секретний спосіб досвідчених дачників.
Яровий часник, який висадили навесні, підгодовують трохи згодом – ближче до кінця червня. Є 2 найбільш популярні варіанти:
30 г суперфосфату + 15 г сульфату калію + 10 л води;
30 г суперфосфату + 200 г золи + 10 л води.
В обох випадках витрата – близько 2 л готового розчину на 1 м² площі.
Якщо суперфосфату під рукою немає, можна використовувати лише настій золи (1,5 склянки просіяної золи на 10 л води). Перед застосуванням суміш настоюємо протягом 3 годин. Після дощів або поливів золу можна використовувати й у сухому вигляді, припудривши нею землю біля часнику.
- Читайте також на theLime, що робити, щоб часник виріс великий.
Цікаві новини для вас:
- Після дощів жовтіє листя огірків: як їх врятувати народними засобами.
- Чим підживити троянди влітку, щоб бутони не засихали і пишно цвіли весь сезон.
- Попелиця напала на помідори: як позбутися шкідників перевіреними народними методами.
Найцікавіші історії та новини дня тепер у Telegram! Підписуйтесь на канал theLime і дізнавайтеся про них швидше.