Через наслідки екологічної катастрофи в анексованому Криму вже зійшло нанівець вирощування винограду і рису, а надалі більші проблеми чекають і інші галузі сільського господарства на півострові.
Про це в ефірі Апостроф Live на Апостроф TV розповів журналіст і публіцист Павло Казарін.
"Сільське господарство в степовому Криму - за великим рахунком, в тому регіоні, який знаходиться на північ від Севастополя і тягнеться аж до Красноперекопська, - зійшло нанівець ще десь в 2016-2017 роках, коли дефіцит прісної води давав про себе знати. Тому виробництво рису, яке особливо водомістке, давно зійшло нанівець, а разом з ним і виробництво тих сільськогосподарських культур, які вимагають куди меншої кількості прісної води", - зауважив Казарін.
Він також прокоментував будівництво російськими окупантами в Криму опріснювачів, куди планують скидати так званий солоний розчин.
"Це дуже серйозне питання. Адже після опріснення морської води залишиться дуже багато відходів. Якщо подібні відходи опріснення скидати недалеко від берега, то подібні речі загрожують і екологічними наслідками", - резюмував журналіст.
Більше про проблеми з питною водою в окупованому Криму і про дії Росії, читайте в матеріалі "Апострофа": "Москва опинилася у безвиході і буде тиснути на Київ через воду - журналіст Павло Казарін".