2 травня

Збірні України з баскетболу потрапили в список кращих команд світу

Всі збірні України посіли місця в першій десятці оновленого світового рейтингу ФІБА з баскетболу формату 3х3.

Про це свідчить повідомлення, опубліковане на сайті Федерації баскетболу України.

Чоловіча національна збірна України розташувалася на дев'ятому місці в світовому рейтингу і стала сьомою командою Європи. На останньому чемпіонаті світу наші баскетболісти посіли п'яте місце, а на першості Європи завоювали бронзові медалі.

Жіноча національна збірна з баскетболу займає сьоме місце у світі і в Європі. На останній світовій першості українки завоювали "бронзу".

Потрапила в список кращих і чоловіча збірна U-18. Молоді баскетболісти посідають п'яте місце у світі та Європі. У свою чергу жіноча збірна U-18 займає десяте місце в світі та сьоме у Європі.

Раніше "Апостроф" повідомляв, що українець став чемпіоном Європи з слем-данків.