Пʼятниця, 3 травня
Світ

3 травня

2 травня

Опубліковано відео виконання гімну нацистської Німеччини на змаганнях з тенісу в США

В мережі було опубліковано відео живого виконання гімну нацистської Німеччини під час змагань з тенісу Кубок Федерацій в США.

Гімн Третього Рейху помилково був виконаний замість сучасного гімну Німеччини перед чвертьфінальним матчем між збірними США і Німеччини.

На відео відображено виконання "Пісні німців", перша строфа якої використовувалася в якості гімну в нацистській Німеччині.

Асоціація тенісу Сполучених Штатів (USTA) вже відреагувала на цей інцидент, принісши свої офіційні вибачення.

Чвертьфінальний матч завершився поразкою німкені Андреа Петкович. Перемогу здобула американка Елісон Ріске з рахунком 6:7 (8:10), 2:6.

Як повідомляв "Апостроф", раніше на фіналі чемпіонату світу з хокею з м'ячем у шведському Сандвікені вболівальники освистали невдале виконання гімну Росії.