Як правильно обрати захисні рукавички
новини компаній
Вибір захисних рукавичок – це більш важливе питання, чим видається на перший погляд. Крім необхідного захисту від травм, вони повинні забезпечити також і комфорт у роботі. Найнадійніші рукавички із захистом від порізів можна купити в інтернет-магазині Adam. На сайті ви знайдете широкий вибір різноманітних рукавичок.
Вибір
Для того, щоб підібрати ідеальні рукавички, необхідно враховувати:
- Тип роботи. Якщо ви працюєте з механічними та хімічними ризиками, вам необхідні стійкі до розривів та хімікатів тканини. Як правило, для цих робіт потрібні дві різні пари.
- Матеріал. Рукавички можуть бути зроблені зі шкіри, латексу, нітрилу та інших.
- Рівень захисту. Існують певні ступеня захисту, які необхідні для спеціальних робіт. Зазвичай виробник вказує на цю інформацію на пакуванні.
Тривалість використання виробу залежить від частоти робіт. Рукавички у будь-якому випадку необхідно замінювати у міру зношування. Якщо ви вже пошкодили тканину, вона поступово втрачає свої захисні властивості.
Види рукавичок
Крім рукавичок для механічних та хімічних робіт, є також термічні рукавички. Вони призначені для дуже високих чи низьких температур. Водонепроникні рукавички можуть використовуватися для будівельної діяльності та навіть до занять спортом.
Є також спеціальні рукавички, які не проводять електричний струм. Як правило, вони виготовлені з щільної гуми та дозволяють безпечно працювати з електричними пристроями.
Рукавички із захистом від ультрафіолетового випромінювання чудово підійдуть для виконання зовнішніх робіт, особливо на висоті або відкритій місцевості. Також вони можуть стати в нагоді працівникам соляріїв.
Стерильні медичні рукавички – незамінний помічник лікарів, особливо тих, що мають справу з біологічними рідинами або інфікованими пацієнтами. Мають різну щільність та ступені захисту.
Матеріал та покриття
Нітрил стійкий до хімікатів та зношування. Рукавички з нього застосовуються для механічних та легких хімічних робіт. Латекс більш комфортний та еластичний, однак у чималої кількості людей викликає алергічні реакції. Поліуретан підійде для роботи з дрібними деталями, бо рукавички з нього тонкі та майже не заважають рухам. Для більш серйозних робіт із захистом від порізів та проколів використовується кевлар та арамід. Вироби з цих матеріалів походять також для роботи за склом. Незалежно від матеріалу, дуже важливо вчасно замінювати пошкоджені рукавички.