Лайм

Ти просто розірвала мою пісню: учасниця Х-фактору розлютила Настю Каменських

Дівчина вибрала особливу для судді пісню

16 листопада на телеканалі СТБ відбувся 10 випуск шоу "Х-фактор-10", де конкурсанти пройшли друге випробування тренувального табору. Учасниця Вікторія Кондуракій вибрала для виступу пісню Насті Каменських - "Обіцяю".

"Ця пісня присвячена Потапу, а у них недавно було весілля. Я розумію, що це дуже відповідально, тому що ця пісня як ніколи для неї важлива. Вона відчуває її більше за інших своїх пісень", - сказала дівчина перед виходом на сцену.

Але сильне хвилювання зіграло з конкурсанткою злий жарт. Проспівавши кілька рядків дівчина забула слова. "Я взагалі не можу співати, - сказала Віка. - Просто я нереально хвилююся. Я не спала всю ніч, я вчила пісню, але у мене вилетіли всі слова абсолютно".

"Котик, а кого це хвилює?, - обурилася Настя. - Це був твій єдиний шанс, єдиний! Мало того, ти ще взяла і розірвала мою пісню і дуже вульгарно її заспівала".

"Мені здається, що так не робиться. У вас була ціла ніч, щоб підготуватися. І хвилювання своє потрібно залишити десь там. Ми теж тут сидимо не просто так", - додала Каменських.

У підсумку судді прийняли рішення відразу відправити дівчину додому, не чекаючи вечірнього вердикту.

  • Також читайте на The Lime, як учасниця "Х-фактора" Поліна Кьюзи порушила правила і залишилася на шоу всупереч рішенню суддів. Дівчина потай заночувала за лаштунками і підготувала пісню для другого випробування.
  • Найбільшою несподіванкою 7 випуску 10 сезону "Х-фактора" стала поява Віктора Павлика, який вийшов на сцену разом з 35-річним сином Олександром.

Найсоковитіші новини тепер в Telegram! Підписуйтесь на канал The Лайм, щоб нічого не пропустити.

Новости партнеров

Читайте також

ONUKA випустила новий містичний кліп з екологічним посилом

Група ONUKA випустила кліп на пісню ZENIT з альбому 2018 року. Дивитися музичне відео онуки Зеніт 2019

Хто переміг в конкурсі національних костюмів на Міс Всесвіт 2019: фото кращих нарядів

Кращі сукні на конкурсі Міс Всесвіт 2019 категорії Національний костюм - переможниця Міс Всесвіт Філіппіни

Новости партнеров

Загрузка...