"Порту" - "Ювентус" - 0:2: хроніка матчу, відео голів

У Порту пройшов матч 1/8 фіналу Ліги чемпіонів

В рамках плей-офф Ліги чемпіонів відбувся перший матч між португальським "Порту" та італійським "Ювентусом". Гості здобули перемогу з рахунком 2:0.

Вже на 27-й хвилині зустрічі португальці залишилися вдесятьох після того, як Алекс Теллес отримав дві жовті картки за дві хвилини.

Забити гостям вдалося у другому таймі. По голу за "Ювентус" забили Пьяца і Дані Алвес. Відзначимо, що обидва футболіста починали матч на лавці для запасних.

У нинішньому сезоні "Ювентус" дуже впевнено грає на виїзді, здобувши перемоги у всіх трьох гостьових поєдинках на груповій стадії. А ось "Порту" шість матчів поспіль не програвав вдома представникам чемпіонату Італії. Сьогодні ця серія перервалася.

Повторна зустріч команд відбудеться 14 березня.

Федерацию бокса Украины возглавил Олег Ильченко - человек с криминальным прошлым и без менеджерского опыта