RU  UA  EN

Субота, 10 травня
  • НБУ:USD 41.15
  • НБУ:EUR 46.20
НБУ:USD  41.15
Суспільство

Новини

9 травня

Всі новини

Цифрова безпека вимагає співпраці на всіх рівнях: на конференції InfoSec Ukraine 2025 обговорили найбільші виклики сьогодення

Фото: FAVBET Tech

В умовах гібридної війни кіберзахист є питанням стійкості всієї країни, тому має об’єднувати всі зацікавлені сторони — від держави та бізнесу до приватних ініціатив.

Про це йшлося на конференції InfoSec Ukraine 2025 у Києві 6 травня, повідомили в пресслужбі FAVBET Tech.

Щорічна конференція InfoSec Ukraine 2025 є однією з ключових подій у сфері інформаційної та кібербезпеки. Цьогоріч в ній взяли участь 800 учасників із різних країн, а головними темами стали глобальна стратегія кіберзахисту та конкретні кроки, яких потребує сучасна цифрова оборона в епоху гібридних загроз.

На конференції виступили лідери галузі світового рівня: легендарний американський криптограф Брюс Шнайєр, директорка з кібербезпеки Electronic Frontier Foundation Єва Гальперін, віцепрезидент з Security Intelligence у Forescout Рік Фергюсон, співзасновник Hilltop Technologies і колишній офіцер кібероперацій США Нік Джісінто, а також CEO Internetstiftelsen Карл Піва.

Про виклики, які долає Україна в умовах війни, розповів віцепрезидент Парламентської асамблеї ОБСЄ Микита Потураєв.

Учасники конференції детально обговорили, як змінюється ландшафт інформаційної безпеки в новій реальності, як забезпечити цифрову довіру в епоху дезінформації та які рішення кіберзахисту здатні забезпечити стійкість держав.

Найбільшу зацікавленість на конференції викликали практичні воркшопи, які провели експерти міжнародних компаній. Окрім технічних підходів до виявлення та нейтралізації кібератак, учасники детально проаналізували основні аспекти формування національної кіберполітики та дійшли висновку, що цифрова безпека вимагає співпраці на всіх рівнях між державою та бізнесом.

«В умовах гібридної війни кіберзахист є питанням стійкості всієї країни, тому має об’єднувати всі зацікавлені сторони — від держави та бізнесу до приватних ініціатив. Ми віримо, що тісна співпраця урядових структур та ІТ-спільноти здатна створювати дуже дієві механізми протидії цифровим загрозам національного рівня», - зауважив CEO компанії FAVBET Tech Артем Скрипник.

Організатори InfoSec Ukraine 2025 пообіцяли, що подібні конференції стануть частиною довгострокової стратегії з побудови кіберстійкої України.

FAVBET Tech — українська IT-компанія, яка входить до топ-50 найбільших продуктових IT-компаній за версією DOU, є резидентом Дія.City, членом IT Ukraine Association та співзасновником її AI-комітету.

Компанія спеціалізується на розробці технологічних рішень для різних галузей, зокрема iGaming, зосереджуючись на застосуванні AI, великих даних, високонавантажених системах і хмарних інфраструктурах.

Версія для друку
Знайшли помилку - видiлiть та натиснiть Ctrl+Enter
Розділ: Суспільство
Теги: