RU  UA  EN

Вівторок, 25 червня
  • Лайм
НБУ:USD
  • НБУ:USD
  • НБУ:EUR
25.95
Бізнес

Читайте нас у Telegram-каналі

Новини

25 червня

Всі новини

Новости партнеров

Загрузка...

"Укрлендфармінг" Бахматюка увійшов до списку найбільш інноваційних компаній України

Найбільший український агрохолдинг України Укрлендфармінг (Ukrlandfarming) українського бізнесмена Бахматюка увійшов в рейтинг найбільш інноваційних компаній України.

Склали рейтинг у виданні "Власть денег".

Серед безлічі інновацій, впроваджених компанією за останні роки, особливо відзначено виробництво "мармурової" яловичини - продукту, що має дуже високий експортний потенціал.

При відборі компаній головним критерієм була наявність не тільки інноваційних планів на майбутнє, але і вже успішно реалізованих інновацій у виробничій технології, продукції, що випускається або послугах, що надаються. Також враховувалися роль компанії в житті країни, обсяг інвестицій, вкладених в інноваційні проекти, участь компанії в спеціалізованих виставках і значення впроваджених інновацій для зміцнення економічного і технологічного потенціалу і міжнародного авторитету України.

При складанні рейтингу використовувалися дані з різних відкритих джерел, в тому числі офіційна інформація компаній, повідомлення ЗМІ, думки галузевих експертів. У топ-20 представлені найбільш інноваційні компанії України в алфавітному порядку, без ранжирування за номерами. Крім "Укрлендфармінг" в рейтинг увійшли такі компанії як - Vodafone Україна, ДТЕК ВДЕ, Богдан Моторс, Masterсard - САН ІнБев Україна та інші.

Укладачі рейтингу відзначають, що "Укрлендфармінг" - найбільший український агропромисловий холдинг за обсягом земельного банку і виробництва яєць, серед безлічі інновацій примітний виробництвом "мармурової" яловичини - продукту, що має дуже високий експортний потенціал. Хоча поголів'я м'ясної великої рогатої худоби в цілому по країні істотно знижується, "Укрлендфармінг"його нарощує. Для досягнення таких показників не один рік пішов на те, щоб вивчити досвід застосування нових технологій вирощування великої рогатої худоби в інших країнах і створити такі ж умови в Україні.

Сьогодні рентабельність кращих м'ясних ферм "Укрлендфармінг" становить близько 20%. Це досить високий показник. М'ясні породи, які вирощує "Укрлендфармінг", стають джерелом "мармурової" яловичини, яка високо цінується у всьому світі. Головні ринки збуту цієї продукції - країни Близького Сходу і Північної Африки. "Укрлендфармінг" планує нарощувати поголів'я м'ясної стада і, відповідно, збільшувати випуск продукції.

Новости партнеров

Загрузка...