RU  UA

Понеділок, 23 грудня
  • НБУ:USD 41.55
  • НБУ:EUR 43.25
НБУ:USD  41.55

Новини

22 грудня

Всі новини

Як пільговику стати на облік під час зміни місця проживання: список документів

Українському пільговику при переїзді необхідно проінформувати територіальний орган соціального захисту та надати справку, яку йому видадуть за попереднім зареєстрованим місцем проживання.

Процедуру перереєстрації оприлюднили на офіційному сайті Хмельницької ОДА.

Чиновники нагадують, що, згідно законодавства, пільговик для включення до реєстру осіб, які мають право на отримання допомоги, має подати ряд документів до органу соцзахисту:

  • копії документів, що підтверджують право пільговика та членів його сім’ї на отримання допомоги (з пред’явленням оригіналів цих документів);
  • копію довідки про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків;
  • паспорт;
  • інформацію про характеристику житла та послуги, щодо отримання яких він має пільги та реально ними користується.

У тому випадку, якщо пільговик змінює місце реєстрації в межах адміністративно-територіальної одиниці, йому або його представнику необхідно попередити про це орган соцзахисту.

"У разі зміни зареєстрованого місця проживання поза межами адміністративно-територіальної одиниці пільговик знімається з обліку в місцевому органі соціального захисту населення за попереднім зареєстрованим місцем проживання та стає на облік за новим місцем проживання", - пояснили в ОДА.

Чиновники зазначають, що пільговику орган соцзахисту має закрити персональну картку та видати йому довідку про зняття з обліку, а за новим місцем проживання йому мають надати документи.

За умови, якщо у родині особи, яка отримує допомогу від держави, сталися якісь зміни, вона має повідомити про це місцевий орган соціального захисту населення.

Раніше ми розповідали, коли українцям мають оформляти житлову субсидію.