RU   UA   EN  

Четвер, 23 травня
  • Лайм
НБУ:USD
  • НБУ:USD
  • НБУ:EUR
26.00
Політика

Ліга чемпіонов 2018/19: новини, результати, відео

Новини

23 травня

Всі новини

Новости партнеров

Загрузка...

Аграрії заявили, що на президентських виборах будуть голосувати за Тимошенко

На наступних президентських виборах вітчизняні селяни та фермери підтримають Юлію Тимошенко.

Про це йдеться в заяві Союзу українського селянства, до якого входять Асоціація фермерів та приватних землевласників України, Союз учасників сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів України та низка інших організації.

«Рішенням Правління Союзу українського селянства заявляємо про підтримку кандидатури лідера політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» Тимошенко Юлії Володимирівни на виборах Президента України в 2019 році», – зазначено у документі.

Своє рішення правління Союзу пояснює плідною багаторічною співпрацею фермерських організацій з Юлією Тимошенко та її партією. Саме завдяки підтримці «Батьківщини», переконані аграрії, їм вдалося досягти ключових для галузі перемог. Зокрема, зберегти мораторій на продаж землі, забезпечити діяльність сімейних фермерських господарств, напрацювати законодавчі ініціативи задля недопущення захоплення фермерських земель рейдерами, створити спільні штаби для захисту від бандитів.

Також аграрії подякували лідеру партії за ухвалену під час її прем’єрства «Державну програму розвитку сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів 2009 – 2012 рр.», яка передбачала фінансову та матеріальну підтримку галузі.

Нагадаємо, програма відродження вітчизняного АПК буде одним із ключових пунктів Нового економічного курсу – розробленого під керівництвом Юлії Тимошенко плану, який лідер «Батьківщини» презентує в Києві 21 вересня. Програма передбачає надання фермерам довгострокових беззаставних кредитів під 3% річних зі спеціальним страхуванням ризиків та один фіксований податок на гектар землі.

Новости партнеров

Загрузка...