RU  UA  EN

Середа, 17 липня
НБУ:USD
  • НБУ:USD
  • НБУ:EUR
25.80
Політика

ТОП-20 найкращих ресторанів Києва: підсумки голосування

Новини

17 липня

Всі новини

Новости партнеров

Загрузка...

Тимошенко пояснила, в чому полягає місія нового президента України

Запровадження нової системи управління країною, у якій кожен буде рівним перед законом, а відповідальність за його порушення буде невідворотною – це місія нового президента України.

Таке переконання Юлія Тимошенко висловила під час програми «Свобода слова» на ICTV.

За словами лідера «Батьківщини», вибори – це шанс і право людей змінити чинну владу на команду, яка запропонує кардинально інший порядок ухвалення рішень, а не просто змінить прізвища на посадах.

Вона нагадала про скандал із викриттям оборудок з обкрадання армії. Голова партії обурилась тим, що притягти винних до відповідальності виявилося неможливим. Тимошенко запевнила: після виборів новий глава держави змінить цю машину влади і ні в кого не буде імунітету, недоторканності: ні в президента, ні в суддів, ні в силовиків.

«Коли вони знатимуть, що відповідатимуть в ту саму хвилину, як порушили закон, тоді країна почне жити. Закон працюватиме, тому що вся система буде так налаштована», – наголосила кандидат у ррезиденти.

У новій системі управління країною, яка буде ухвалена демократичним шляхом – через референдум, народ не буде зайвим і кожен за все відповідатиме перед законом.

«Якщо ми це зробимо, ми матимемо Україну, яка покаже свою силу в глобальному просторі», – зазначила голова партії.

Тимошенко запевнила, вихід є і він в наших руках. Ініційований нею та розроблений з кращими фахівцями країни Новий курс – покроковий план розвитку України – допоможе реалізувати зміни.

Новости партнеров

Загрузка...