Росіяни почали розповсюджувати в межах інформаційно-психологічної спецоперації (ІПСО) повідомлення про корупцію в українських Територіальних центрах комплектування та соціальної підтримки (ТЦК і СП).
Про це заявила заступниця очільника Міністерства оборони Ганна Маляр в ефірі "Ми - Україна".
Читайте також: Повістки роздають на роботі: як правильно діяти роботодавцю і працівнику
За її словами, вони звучать так: "Чому я повинен захищати батьківщину, коли у військкоматі сидить хабарник?".
Маляр наголосила, що це є спотворений і нелогічний наратив, який вкинули росіяни.
"Хабарник має бути покараний і це не обговорюється. Але любов до батьківщини та захист свого дому - речі безумовні й не мають жодних причинно-наслідкових зв’язків із тими, хто вчиняє злочини. Я завжди наводжу приклад, як ми любимо батьків чи дітей. Це безумовна любов, а не тому, що хтось, десь, щось робить", - зауважила заступниця міністра.
Представниця оборонного відомства додала, що подібні наративи потрібно самим виявляти та не ставати розповсюджувачами російських ІПСО.
В Україні дев'ятий рік триває запекла війна з Росією, яка на нас напала. З лютого 2022 року триває повномасштабна війна. Процес вручення повісток - це не автоматичний квиток на війну, а насамперед актуалізація даних громадян України. Так, слідом за повісткою можливий призов військовозобов'язаної людини на військову службу. Це нормальний процес у воюючій країні. Варто не забувати, що обов'язком кожного українця є захищати свою країну. Бо якщо сьогодні ти втікаєш від війни - завтра вона може прийти до тебе.
Раніше "Апостроф" повідомляв, що чоловіків, звільнених у запас через наявність рідних з інвалідністю 1-ї чи 2-ї групи, вже у липні можуть повторно призвати до лав ЗСУ.
- Вас також може зацікавити:
Як захистити свої права, якщо силою затягують до ТЦК: рекомендації юриста
По всій Україні перевіряють роботу військкоматів: куди звертатись в разі порушень прав
Відстрочку буде отримати легше: що треба знати про нові правила мобілізації