НБУ:USD  39.15

8 травня

7 травня

Збірна України здобула чергову медаль на чемпіонаті Європи з біатлону

Збірна України продовжує "збирати" нагороди на чемпіонаті Європи з біатлону, який проходить у польському містечку Душники-Здруй.

Українці Анастасія Меркушина, Юлія Джима, Олександр Жирний і Руслан Ткаленко показали відмінний результат, завоювавши бронзові нагороди у класичній змішаній естафеті 2х6 + 2х7,5 км.

Перше місце посіли росіяни, які випередили команду Норвегії на 36 секунд.

Зазначимо, що сьогодні також відбулася одиночна змішана естафета. Команду України в ній представили Ірина Варвінець і Андрій Доценко. Наші спортсмени прийшли до фінішу на четвертому місці.

Змішана естафета. 2х6 + 2х7,5 км:

1. Росія (Ірина Старих, Світлана Слєпцова, Олексій Волков, Олександр Логінов) – 1:12.26,0 (0 штрафних кіл + 6 додаткових патронів)

2. Норвегія (Кароліні Ердал, Маріон Реннінг Хубер, Ерленд Бьонтегорд, Фредрік Ессбакк) - + 36,4 (0+9)

3. УКРАЇНА (Анастасія Меркушина, Юлія Джима, Олександр Жирний, Руслан Ткаленко) - +37,1 (1+6)

4. Болгарія - +1.16,4 (0+11)

5. Чехія +1.17,4 (0+11)

6. Німеччина +1.39,7 (1+11)

Таким чином, в активі збірної України на чемпіонаті Європи чотири медалі: дві "бронзи", "золото" і "срібло".

Раніше "Апостроф" повідомляв, що Джима виграла ще одну медаль чемпіонату Європи з біатлону.