Українки завершили груповий етап Євробаскету-2017 впевненою перемогою

Жіноча збірна України виграла заключний матч групового етапу чемпіонату Європи-2017. Під "каток" українських баскетболісток потрапили суперниці з Угорщини, які були переможені з рахунком 84:72 (26:18, 21:12, 20:17, 17:25).

Зустріч проходила під диктовку наших спортсменок, які здобули перемоги у трьох чвертях. Єдине, на що виявилися здатні суперниці, це перемогти у вирішальній чверті.

Це друга перемога української команди на груповому етапі Євробаскету. У першому турі змагань збірна України обіграла команду Чехії, а потім поступилася представницям Іспанії. Таким чином, українки посіли друге місце в групі і завоювали право грати в 1/8 фіналу турніру. Суперник збірної України буде представником групи В. Він визначиться в матчі Італія - Словаччина. Українкам належить зіграти зі збірною, яка програє.

Раніше "Апостроф" повідомляв, що українки програли у другому матчі Євробаскету-2017.