НБУ:USD  39.55

20 квітня

19 квітня

Українець визнаний одним з кращих футболістів чемпіонату Польщі

Український захисник Володимир Костевич здобув престижну нагороду, виступаючи за познанський "Лех" в чемпіонаті Польщі.

Як свідчить повідомлення на офіційному порталі місцевого першості, колишній футболіст львівських "Карпат" став кращим на позиції лівого захисника.

24-річний українець виграв у номінації без боротьби, набравши більше 50 відсотків голосів респондентів. Найближчий з конкурентів Костевича - Петро Томасік з "Ягеллонії" - набрав 26 відсотків.

Цікаво, що в чемпіонаті Польщі Костевич грає лише з зими. Всього на його рахунку 17 матчів у складі "Леха", в яких він відзначився двома гольовими передачами. За підсумками сезону колектив Костевича посів третє місце в турнірній таблиці,

Нагадаємо, що в "Леху" українець повинен був стати заміною Томашу Кадару, який під час зимового трансферного вікна поповнив ряди київського "Динамо".

Раніше "Апостроф" повідомляв, що у "Шальке" знову розкритикували Коноплянку.